25/9 pondělí MAITREA

Meditační večer – magické spojení hlasu a živé hudby

Srdečně Vás zvu na „netradiční“ meditační večer, kde mým hostem bude mimořádně tvůrčí člověk, spisovatel, básník a písničkář Michal Čagánek. Spolu jsme vytvořili skutečně magické spojení mluvených meditací a zpěvu manter, které se bude různě prolínat. Dnes s tématem "uvolňovací proces".

Rezervujte si místo včas:

Přihláška online
  • Datum: 25.9.2017
  • Čas: 18:30 - 20:30 hod.
  • Místo: MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6
  • Cena: 300 Kč předem na účet (350 Kč na místě)
  • Kontakt: Karolina Kučerová, 739350348

Prožijete kombinaci pasivní a aktivní meditace v jedné vlně vibrací a to vše s živou hudbou i zpěvem a slovem… Intuitivně si vytvoříte spojení se svou duší a tělem.

„Poznej znamení.“ Kým je Michal Čagánek?

Je to spisovatel, básník, písničkář a všestranně tvůrčí člověk. Ve své tvorbě se zaměřuje na pozitivní aspekty lidství v každém z nás, s cílem povzbudit a inspirovat čtenáře a posluchače na nelehké cestě za poznáním sebe sama. Dosud vydal 15 knih poezie i prózy a vystupuje se skupinou PraMeny. Co vás čeká?

V první části zapojíme i tělo. Jsou zde prvky protahovacích jednoduchých cvičení a aktivní meditace spojených tak, abychom se nacítili a spojili s naším tělem. Jednoduše se ukotvíme a uvolníme.

V druhé části se budeme věnovat dechovým cvičením, zpomalení naší mysli a hledání vnitřního klidu. Pomocí vizualizací, barev a dalších podnětů se budeme učit naší mysl směřovat určitým směrem tzv. technika zpřítomnění.

Ve třetí části setkání se budeme věnovat vždy různé formě meditace a jinému tématu. Např. léčebná meditace čaker, relaxační meditace, meditace láskou, zrcadlení, sexualita, sebepřijetí atd. To znamená, že na každém setkání budeme mít jiné téma, proto je možné docházet opakovaně nebo se účastnit pouze některých dnů. Tento večer spojíme mluvené slovo s živou hudbou -
kytarou a zpěvem manter k danému tématu.

Součástí tohoto společného sdílení budou i konzultace a doporučení, jak začlenit tyto techniky do svého života.

O lektorovi