8/4 středa MAITREA

Láska nebo závislost

Pozor tato akce již proběhla v roce 2015. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Konstelačně-přednáškový večer o tom, co musíme sami se sebou udělat, abychom mohli šťastně žít s tím druhým.
  • Datum: 8.4.2015
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 350 Kč
  • Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Jedno z nejpopulárnějších (nejen) konstelačních témat je - láska. Přesně řečeno tedy partnerský vztah a všechny jeho meandry - od hledání vyhovujícího partnera přes zamilovanost, žárlivost, sex a jeho chybění, až po rozchody a rozvody.

Janova stejnojmenná kniha („Láska, vztahy, konstelace“, vydala Maitrea) je také jednou z nejlépe se prodávajících knih tohoto nakladatelství. Tento večer se plně ponoříme do tajů konstelačních řešení „láskyplných“ problémů, např.: Jak se stát prezentním mužem a lásce otevřenou ženou? Jak se potkat v sexu? Jak ustát partnerovu nebo partnerčinu rozdílnost? Jak se zbavit závislosti, aniž bychom se zbavili vztahu? a mnoha dalších otázek...

Takže, pokud máte, měli jste nebo (asi) budete mít nějaký problémek v partnerství, přijďte!

Přednáškové a konstelační večery s Janem Bílým

Na těchto večerech poskytuje Jan Bílý hluboký a mnohovrstevný pohled do různých oblastí našeho života. Vychází při tom ze své mnohaleté zkušenosti se systemickými konstelacemi, metody, která nám umožňuje vidět skryté souvislosti a rozpoznat zákonitosti, kterými se často nevědomky řídíme.

A ačkoliv se některá témata večerů zdají na první pohled poněkud vzdálené našim každodenním potřebám a problémům, odhaluje Jan jejich přímé působení na to, co neustále prožíváme a s čím se potýkáme.

Večery jsou doplněny malými konstelacemi.

O lektorovi