25/1-16/2 sobota - neděle PROGRESCENTRUM

Kurz Thajská masáž - Hranice na Moravě

Pozor tato akce již proběhla v roce 2014. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Thajské masáž má hluboké kořeny v moudrosti léčebných systémů staré Indie a Číny. Napomáhá celkovému uvolnění od stresů, ztuhlostí a bolestí, obnovuje fyzickou i psychickou svěžest a vitalitu. Pro účast na kurzu není potřeba žádné předchozí masérské ani zdravotnické vzdělání.
  • Datum: 25.1.2014-16.2.2014
  • Čas: 3 víkendy: 25.-26.1. / 1.-2.2. / 15.-16.2./ 9 - 18 h
  • Místo: PROGRESCENTRUM, Tř. 1. máje 1259/1260, 753 01 Hranice
  • Cena: 6 500 Kč
  • Kontakt: Vladislav Horecký, 604 200 471

Thajská masáž v tradičním pojetí (thajsky nazývaná Nuad Phaen Boran - starobylá léčebná masáž) je důmyslnou kombinací důkladného uvolnění svalstva a kloubů s aktivací energetických drah a akupresurních bodů. Dochází při ní k odstranění únavy, blokád, uvolnění bolesti, ztuhlosti kloubů a zvyšuje pohyblivost těla. Napomáhá výraznému prokrvení všech tkání, vylučování toxinů i povzbuzení imunitního systému a činnosti vnitřních orgánů. Posiluje nervový systém, uvolňuje stres a obnovuje pocity zdraví a pohody. Masáž se provádí v lehkém a pohodlném oblečení na měkké podložce na zemi. Pro účast na kurzu není potřeba předchozí masérské ani zdravotnické vzdělání.

Vaše místo na kurzu bude rezervováno v pořadí dle data zaplacení zálohy ve výši 3 300 Kč na číslo účtu 2200223486/2010. Jako variabilni symbol uveďte Vaše telefonní číslo a do zprávy pro příjemce Vaše jméno. Doplatek kurzovného hotově v den zahájení kurzu.

Vezměte si prosím polštářek, deku, karimatku, psací potřeby a volný pohodlný oděv (nejlépe z přírodních materiálů - bavlna, len...) Scripta dostanete při zahájení kurzu. Po absolvování kurzu obdržíte certifikát.

Přihlašte se včas, počet míst je omezen pro maximálně 8 účastníků.

O lektorovi

  • Vladislav Horecký

    Věnuje se především Thajské masáži. Dle potřeby ji doplňuje dalšími terapeutickými technikami vycházejícími z tradičních východních nauk a holistického přístupu ke zdraví člověka. Umění thajské masáže se začal učit u ...

    více informací o lektorovi