26/10-28/10 pátek - neděle MAITREA

KROCENÍ DÉMONŮ V NÁS

Pozor tato akce již proběhla v roce 2012. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Chcete se naučit proměňovat vztek, smutek, bezmoc či strach v užitečné vnitřní rádce a spojence? Chcete odkrýt vlastní netušené možnosti a schopnosti a dodat si ztracenou energii a chuť do života? Osedlejte s námi svého vnitřního draka, umožněte vnitřnímu žabákovi, aby se konečně stal princem!
 • Datum: 26.10.2012-28.10.2012
 • Čas: Pá: 17-20, so: 9-18, ne: 9-16 hod.
 • Místo: MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6
 • Cena: 3 300 Kč
 • Kontakt: seminare@maitrea.cz

http://www.psychoterapeut.net/downloads/benda2010a.pdf

Negativní emoce jsou jako vnitřní "démoni". Jsou něčím nepříjemným, obtěžujícím a hrůzostrašným. Mohou přivodit zkázu, zlobí, svírají, vyčítají, znepříjemňují, souží. Nikdo je nevidí, ale mnohé trápí.

Na kurzu získáte odstup a uvidíte své vlastní slabosti a "bloky" v jiném světle. Setkáte se s vnitřními bytostmi, najdete klíč k jejich srdcím a ony zkrotnou a podělí se s vámi o svou sílu. Naučte se ztráty přeměnit v přínos!

I když budete pracovat se svými nepříjemnými stránkami, které si mnohdy raději nepřipouštíte, nebudete se cítit bezmocně. Máme pro vás atraktivní přístup, který vše změní v dobrodružnou výpravu. Staňte se pány svého vnitřního světa. Vezměte si moc svobodně se rozhodnout, kam svou sílu investujete!

Více o kurzu se dočtete v článku "Dokážete se smířit se svými démony?"

Přečtěte si také článek na blogu Jana Bendy:
Proč vyhledávám síly divočiny

Další článek jehož autorem je Michal Mynář vyšel na serveru psychologie.cz:
http://psychologie.cz/krmit-demony-povoleno/

Co s sebou: pohodlné oblečení a spoustu emočních situací

O lektorovi

 • Jan Benda

  Psychoterapeut, trenér a kouč se zájmem o spiritualitu, zvláště Buddhovo učení a šamanskou práci. Prošel tréninkem satiterapie, Pesso terapie (PBSP), výcvikem pro práci se změněnými stavy vědomí a řadou dalších kurzů. Rád ...

  více informací o lektorovi
 • Michal Mynář

  Michal Mynář je brněnský psychoterapeut, který ve své praxi využívá především přístupy opírající se o všímavost (mindfulness), ale i osobní zkušenost se spirituálními a terapeutickými technikami z tradic původních obyvatel ...

  více informací o lektorovi