8/4 pondělí OSP centrum

Kraniosakrální biodynamika - Když léčí moudrost těla

Pozor tato akce již proběhla v roce 2013. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Informační a prožitkový večer o kraniosakrální biodynamice, zdraví, léčebných silách a moudrosti skrytých v našem těle.
 • Datum: 8.4.2013
 • Čas: 18:30
 • Místo: OSP centrum, Hálkova 1, Praha 2
 • Cena: 200
 • Kontakt: Filip Žitník, 724017424

Rádi bychom vás pozvali na přednášku a sebe-zkušenostní večer o terapeutické metodě Kraniosakrální biodynamika a přirozených samo-léčivých schopnostech těla.

Zajímají vás celostní přístupy ke zdraví a léčení? Zajímá vás jakou roli v léčení může hrát tělo? Rádi byste se spojili se svými zdroji? Setkali jste už s pojmem kraniosakrální biodynamika a chtěli byste se o této terapeutické metodě dozvědět víc? Máte nějaký zdravotní problém a chcete vědět, zda vám může tato terapeutická metoda pomoci?

Připravili jsme pro vás informační a zážitkový večer o tématech zdraví, léčení, tělo a jeho přirozená moudrost a kraniosakrální biodynamika. Přiblížíme si základní principy kraniosakrální biodynamiky, spojíme se se svým tělem a jeho samo-léčivými silami, zmapujeme své „zdroje" a vyzkoušíme si jednoduché způsoby, jak s pomocí principů kraniosakrální biodynamiky pomáhat sobě a druhým. Prostor samozřejmě věnujeme i Vašim dotazům.

O lektorovi

 • Filip Žitník

  Terapeut kraniosakrální biodynamiky. Základní výcvik dokončil před 3 lety při CS-institutu pod vedením Abhy Sajwel. Ve své práci využívá přístupy focusingu a Somatického prožívání – léčení traumatu a zohledňuje poznatky ...

  více informací o lektorovi
 • Zuzana Kozáková

  Dům osobního rozvoje MAITREA zuzana@masaze-terapie.eu, tel.: 774 824 803 kraniosakrální biodynamika, integrativní hloubková masáž dle Schmitta, Bachovy květové esence Kraniosakrální ...

  více informací o lektorovi