10/12 pondělí MAITREA

PŘÍNOS KONFLIKTŮ - Konflikt jako výhoda?

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Přednáška o konfliktech mezi lidmi s různým rankem, tj. s různou společenskou pozicí např. v rámci zaměstnání, s ohledem na věk, pohlaví a rasu. Otázky a odpovědi, autogramiáda a křest nově vydané knihy Jak se spřátelit s konflikty. Přijďte se přesvědčit, že konflikty mohou být i přínosné a zábavné.
  • Datum: 10.12.2018
  • Čas: 18.30-20.30 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 300 Kč / 100 Kč pro účastníky semináře Jak se spřátelit s konflikty
  • Kontakt: Petra Zemanová, seminare@maitrea.cz

Spřátelit se s konfliktem – to je ale nápad! Autor Joe Goodbread pomohl zvládnout konflikty stovkám lidí – počínaje každodenními rodinnými a sousedskými spory až po konflikt v Severním Irsku.

Většina z nás by se konfliktu raději zcela vyhnula, než abychom utrpěli citové či fyzické zranění nebo přišli o svou moc a vliv. Přesto si více a více lidí uvědomuje, že konflikt může být i zábavný! Díky jednoduchým metodám, uvedeným v této knize, si užijete radost ze zjištění, že konflikt může prohloubit a zlepšit vaše vztahy s ostatními. Navíc dokážete snížit riziko zbytečného vyhrocení a s ním spojené ztráty.

Jak se spřátelit s konflikty nabízí snadné kroky jak proměnit spor či rozepři v prostředek pro pěstování a udržování vztahů a pro posílení důvěry v sebe sama.

Tlumočení do češtiny zajištěno.

O lektorovi

  • Joe Goodbread

    Joe Goodbread je jedním z tvůrců uznávaného programu Spřátelit se s konfliktem, sponzorovaným Evropskou unií v rámci iniciativy Peace II. Tento program měl pomoci pracovníkům na hranici Severního Irska zvládat stres a úzkost z vysoce ...

    více informací o lektorovi