30/3-2/4 čtvrtek - neděle MAITREA

KONEC HLEDÁNÍ - 3 setkání k nalezení vnitřního míru

Pozor tato akce již proběhla v roce 2017. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Během setkání s Gaiou uvidíte, jak jednoduché je prožívání klidu a lásky, protože zjistíte, že je máte k dispozici neustále. A není k tomu zapotřebí žádné těžké učení či tvrdá disciplína. Naopak naučíte se, jak spočinout a ukončit své hledání klidu a svobody bez přebytečné snahy a úsilí.
  • Datum: 30.3.2017-2.4.2017
  • Čas: Čt: 18.30-21, pá: 18.30-21, ne: 10-17 hod.
  • Místo: MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6
  • Cena: 1 900 Kč při platbě do 21.3. (později 2 500 Kč)
  • Kontakt: Jakub Moulis, 725 593 112, seminare@maitrea.cz

3dílný satsang "KONEC HLEDÁNÍ" se skládá z následujících částí, na které se můžete přihlásit i samostatně. Při přihlášení na celý program a platbě do 21.3. ušetříte.

Čtvrtek 30. března / 18.30-21 hod. - Poznej kdo jsi!

Jakmile v hloubce svého bytí spatříš, kdo skutečně jsi, tvé hledání je u konce. Nejdříve to možná pochopíš intelektuálně, a tady se někteří zastaví a nejdou ještě hlouběji. Jenže pak přichází frustrace a hledání. Nespokojenost je zpět. Dovol si jít hlouběji a spočiň v prožitku míru a svobody.

Pátek 31. března / 18.30-21 hod. - Nalezni nekonečný klid

Jakmile spočineš svou pozorností ve svém Středu, můžeš rozpoznat svou nekonečnost. Toto uvědomění se stane v jediném okamžiku. V okamžiku, v kterém se probudíš do uvědomování si vlastní nekonečnosti. To je svoboda a blaženost bytí. Není to těžké, přijď to zakusit.

Neděle 2. dubna / 10-17 hod. - Od traumatu ke klidu a uvolnění

Jakmile člověk zjistí, že mu nehrozí žádné nebezpečí a že se cítí jistěji, je čas na pravdivou meditaci. Pozornost může s lehkostí spočívat v esenci. Poznání, že vše je jen vyjádřením bezpodmínečné lásky, bude stále jasnější. Náhle vám dojde, že neexistuje nic, co není napojeno láskou.

Sobota 1. dubna

V sobotu bude Gaia k dispozici pro individuální setkání pro ty, kteří nechtějí mluvit o svých záležitostech před ostatními ze skupiny, nebo pro ty, kteří se prostě stydí.

Dotazy a objednání individuálních setkání kontaktujte Joshiho na e-mail: j.sila@maitrea.cz.

"Měla jsem možnost setkat se s Gaiou při mé návštěvě v jižní Indii, ve městě Tiruvannamalai. Gaia na mne působí jako obyčejný člověk, nehraje si na důležitého a netváří se "veleduchovně". Je nevýstřední a nestaví sám sebe na piedestal. Odpovídá na otázky hledajících jasně, ale jemně, se smyslem pro humor. Umí také velmi pěkně pracovat s emoční složkou tázajících. Je sympatické, že je uzemněný a stojí nohama na zemi." Eliška

Setkání budou tlumočena.

O lektorovi

  • Gaia

    V roce 1985 došlo k velkému zvratu v mém životě. Setkal jsem se s léčitelem z Filipín, který v té době léčil mou partnerku, a poznal jsem, že svět je jiný, než jsem si do té doby myslel. V roce 1996 jsem měl to štěstí potkat ...

    více informací o lektorovi