16/11 pondělí MAITREA

Keltský ženský kruh - Samhain

Pozor tato akce již proběhla v roce 2015. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Cítíte, že máte v životě věci, které chcete pustit, abyste mohly jít dál? Potřebujete zažít bezpečí a podporu ženského kruhu? Zajímají vás tajemství rituálů? Zveme vás na oslavu keltského nového roku, známého jako Samhain.
 • Datum: 16.11.2015
 • Čas: 18-21 hod.
 • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
 • Cena: 350 Kč
 • Kontakt: Petra Cihlářová, 731493358

Samhain je čas přípravy na temnou část roku a uctění mrtvých (u nás jde období Dušiček) Patronkou je bohyně Stařena (Cerridwin, slovanská Morana).

Provedeme vás večerem v rámci pravidelných setkání v ženském kruhu, která jsou zaměřena na keltské tradice a předávání ženské moudrosti. Po krátkém seznámení s keltským kalendářem (kolem roku) přejdeme k rituální oslavě keltského nového roku. Je to kouzelné období, ve kterém jsme nuceni podívat se do očí svému strachu a nejistotám. Jde o období změny a transformace, která se někdy může zdát příliš nelítostná a nekompromisní. Nicméně život nám něco bere, aby se vytvořil prostor pro to nové. Z temnoty vzniká světlo, ze smrti zrození. Přichází čas, kdy si uvědomujeme, zda žijeme v souladu sami se sebou. Projdete s námi rituálem, ve kterém necháme společně zemřít vše, co již nepotřebujeme. Poprosíme Stařenu, aby nás přitom láskyplně držela v náruči. Zasejeme semena svých přání a plánů.

Co budete potřebovat?
Pohodlné a krásné oblečení (nejlépe tmavou, černou barvu)
Rituální předmět na oltář
Drobné pohoštění (oříšky, ovoce, čokoláda)

Těšíme se na setkání s vámi

Seminář povede Petra Cihlářová. Lilia bude pouze jako podpora na dálku.

O lektorovi

 • Petra Cihlářová

  Miluji práci s lidmi a momentálně se věnuji propojování spirituálního a korporátního světa. Více jsem se k těmto tématům dostala při koučovacím výcviku The art and science of coaching pod Erickson International a ve 2 letém výcviku ...

  více informací o lektorovi
 • Lilia Khousnoutdinova

  Vystudovala politologii a historii na univerzitě v Oxfordu. Dnes pracuje jako dula, lektorka předporodní přípravy a ženských skupin zaměřených na rozvíjení ženského potenciálu, návrat rituálů a na uctění ženského těla a cyklů. ...

  více informací o lektorovi