2/5 úterý MAITREA

Keltský ženský kruh – Beltane

Pozor tato akce již proběhla v roce 2017. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Vidíte, jak se probouzí příroda, krásně kvete a voní a vy si uvědomujete lásku všude kolem vás? Chcete probudit milenku v sobě? Chcete dovolit plamínku vášně, který ve vás je, aby se rozhořel? Zajímají vás jednoduché sezonní rituály? Pojďte s námi oslavit svátek bohyně Rhiannon – archetypu Milenky.
  • Datum: 2.5.2017
  • Čas: 18 - 21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 350 Kč
  • Kontakt: Petra Cihlářová, 731493358

Zveme vás na večer v rámci pravidelných setkání v ženském kruhu, která jsou zaměřena na keltské tradice a předávání ženské moudrosti. Navazujeme na tradici, kterou zavedla Lilia Khousnoutdinova a předala dále kněžkám Bohyně ze svého výcviku. Pokud bude Lilia v době konání v Čechách, večerů se zúčastní.

Po krátkém seznámení s keltským kalendářem (kolem roku) přejdeme k oslavě lásky, sexuality, partnerství - Beltane. Jde o období, kdy se příroda definitivně probudila ze zimního spánku. Dříve se na beltanskou noc skákalo přes oheň, a pak se páry milovali v přírodě jako uctění plodnosti Matky Země. Tento rituál měl zajistit plodnost na další rok. I u nás přetrval první máj jako symbol a čas lásky.

Budeme se spojovat se svou ženskostí a svým lůnem, podpoříme naši sexualitu. Můžete se těšit i na hýčkání těla prostřednictvím malování a vědomé masáže. Podpoříme naše ženství svůdným tancem a prostor dáme také sdílení v bezpečí ženského kruhu.

Co budete potřebovat?
Pohodlné a krásné oblečení (nejlépe červené nebo růžové);
červenou květinu;
rituální předmět na oltář (který si večer opět odnesete domů, jen plný nové síly);
drobné pohoštění (oříšky, ovoce);
barvy na tělo a masážní olejíčky.

Těšíme se na setkání s vámi!

O lektorovi

  • Petra Cihlářová

    Miluji práci s lidmi a momentálně se věnuji propojování spirituálního a korporátního světa. Více jsem se k těmto tématům dostala při koučovacím výcviku The art and science of coaching pod Erickson International a ve 2 letém výcviku ...

    více informací o lektorovi