15/12 pátek MAITREA

JINspirace pro tělo i duši

Pozor tato akce již proběhla v roce 2017. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
JINspirace – vody pro močový měchýř, ledviny, vitalitu, energii i početí nového (dítě/kreativita)
 • Datum: 15.12.2017
 • Čas: 18 - 21 hod.
 • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
 • Cena: 490,- Kč
 • Kontakt: Lena Achmeer, 774 245 402

Kde se nachází na vašem těle 8 jeskyní/pokladů dlouhověkosti? Jaký vliv mají na každodennost v tomto zimním období? Čase, kdy lezou na povrch strachy, obavy, nejistoty, temnoty?
Odkud čerpáme svou vitalitu a energii/ochranu a jak ji můžeme ovlivnit/podpořit?
Večer plný JINspirace i uvolnění v pozicích jin jógy, naladění se na sebe plus náměty/podpora/inspirace, jak sebe, své tělo i duši dosytit/vyživit/zkrásnět.

Když se naši rodiče milovali vtiskli nám do oblasti našich ledvin chuť a zápal do života. Obdařili nás/věnovali nám tak velmi silnou základní baterii, kterou postupně a pomalu spotřebováváme. Podle ní se odvíjí dynamika a kvalita celého našeho života. Nelze ji dobíjet. Jak rychle ji spotřebujeme ovlivňuje náš způsob života.
Spomalovačem a kultivací však je životní styl, který závisí na vztazích, pohybu, stravě, emocích, místu, čase ...

S časem zimy spojovali naši předci element vody. Vody, která podporuje močový měchýř, ledviny a velmi úzce je propojena s našimi zády, hlavně s bederní oblastí.

Záda tvoří důležitý aspekt prvku vody. Kromě toho, že tvoří základ naší fyzické stability, jsou důležité i z emočního/psychického hlediska. Kluzké tekutiny v našich kloubech jsou též založené na vodě. Ta je promazává a umožňuje nám pohyb. Pohyb, který nás propojuje s okolím.

Co nás čeká?

 • Jin jóga a sestava na zprůchodnění meridiánů ledvin a močového měchýře.
 • Charakteristika elementu/období Vody vládnoucí v to zimních měsících.
 • Co způsobuje jeho oslabení a co ho naopak harmonizuje?
 • Jak se nedostatek projevuje v našem emocionálním světě.
 • Stravovací doporučení, jaké chutě má Voda ráda a co ji naopak vzteká.
 • Urogenitální těžkosti - co je způsobuje a jak jim předcházet.

S sebou : pohodlné oblečení a nádobu na pití.

Seminář se skládá ze dvou částí: první cca 75 min. – se uvolníme v pozicích jin jógy. Ve druhé po krátké přestávce si už budeme JINspiračně povídat a sdílet.

Doprovázet vás bude Silvia Kajanová a Lena Achmeer

Silvia
"Yin Yoga byla moje Láska na první pohled. Zamilovala jsem se do ní před lety na Bali. Pomohla mi najít cestu k sobě, k mému skutečnému já. Inspirovala k tomu, abych žila život svých snů, podle svých představ. Přivedla ke studiu tradiční čínské medicíny. Je toho hodně, za co jí vděčím. A ráda bych se o tuto vzácnou a léčivou sílu dělila s vámi. " (www.silviakajanova.com)

Lena
"Pro mne je JIN jóga jediný směr jógy, který od prvního okamžiku moje tělo miluje. Kombinace s pánevním dnem a věcmi, které jsem do té doby znala, mi seskládaly daleko výživnější koktejl uchopení ženského středu.
(www.mojepanev.cz)

Těšíme se na vás! Silvia a Lena

O lektorovi