10/12 pondělí MAITREA

JAK SE SPŘÁTELIT S KONFLIKTY - Cesta k přínosnějším, zábavnějším a bezpečnějším konfliktům

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Spřátelit se s konfliktem – to je ale nápad! Vyzkoušíte si hned několik jednoduchých nástrojů, které vám výrazně usnadní řešení konfliktů v každodenním životě.
  • Datum: 10.12.2018
  • Čas: 10-17.30 hod. (s přestávkami)
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 1 950 Kč do 23.11.2018 / 2 300 Kč do 5.12.2018 / 2 500 Kč později
  • Kontakt: Petra Zemanová, seminare@maitrea.cz

Zkušenost ukazuje, že konflikt je nevyhnutelný, ať už v mezilidských vztazích, v rodině či na pracovišti. Potlačování konfliktů vede často k útočným náladám a emočně napjatému ovzduší.

Proces spřátelení se s konfliktem zahrnuje kombinaci vnitřní práce a vnějších dovedností. Tyto nově nabité dovednosti sníží vaši obavu z konfliktů a naučíte se, jak do konfliktu vstupovat silní a připravení. Zjistíte také, jak můžete zabránit tomu, aby se konflikt rozvinul do závažnějších problémů.

Nejdříve se dozvíte nezbytné základy tohoto nového přístupu ke konfliktům a poté si již budete vše zkoušet pomocí praktických cvičení, samostatně i ve skupině.

Tento seminář bude především zkušenostní a prožitkový. Přinese mnoho užitečného jednotlivcům v jejich osobním životě i profesionálům, kteří mohou tyto dovednosti a přístup využít ve své práci s lidmi.

Tlumočení do češtiny zajištěno.

Doporučujeme vám rezervovat si místo i na večerní přednášce a křtu knihy Jak se spřátelit s konflikty. Pro účastníky semináře je přednáška za výhodnější cenu.

KONFLIKT A POSTAVENÍ
10.12.2018 18.30-20.30 hod.
http://www.maitrea.cz/akce/konflikt-a-postaveni-jak-na-konflikty-mezi-vy...

O lektorovi

  • Joe Goodbread

    Joe Goodbread je jedním z tvůrců uznávaného programu Spřátelit se s konfliktem, sponzorovaným Evropskou unií v rámci iniciativy Peace II. Tento program měl pomoci pracovníkům na hranici Severního Irska zvládat stres a úzkost z vysoce ...

    více informací o lektorovi