29/9-30/9 středa - čtvrtek MAITREA

Jak proklouznout vlnami „apokalypsy“: Mentální schopnosti nezbytné pro přežití v novém věku

Pozor tato akce již proběhla v roce 2010. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Náš dvoudenní seminář se bude věnovat získání praktických dovedností a využití nabytých zkušeností potřebných k tomu, abychom si uprostřed neustále se měnících energií, v nesmírně důležitém přechodovém období, jež právě prožíváme, dokázali udržet potřebný stupeň vystředění a stability.
 • Datum: 29.9.2010-30.9.2010
 • Čas: oba dny od 18 do 21 hodin
 • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
 • Cena: 1 200 Kč, jeden den 600 Kč
 • Kontakt: Radka Slooten, Eva Leňová, 603 420 189, 724 726 444

Budeme se zabývat tématy sahajícími od základních duchovních teorií až po přímou práci na vlastních energetických tělech i tělech jiných lidí, a naučíme se několik technik, z nichž některé jsou nové, jiné staré a časem ověřené, jež bude třeba v průběhu nadcházejícího přechodu používat.

Součástí semináře jsou cvičení sloužící ke stimulaci a rozšíření vlastního energetického pole, rozvinutí aury i obraně proti negativním energiím. Ukážeme si, jak svá jemná těla a vnitřní energetická centra srovnat a uvést do rovnováhy, a jak je v naléhavých případech možné v tomto ohledu pomáhat ostatním, jak se bránit útokům „astrálních tvorů“ a vyčistit si vlastní prostor pro meditaci, či jak odlišit invazivní myšlenky a energie od pokynů svého vyššího vedení. Projdeme si také, jak vzniká mytologie, jak je možné pracovat s vlastní hlubokou podvědomou myslí, a jak skutečně změnit své vnímání a mentální naprogramování.

Tento opravdu výjimečný seminář, který proběhne pod vedením Vincenta Bridgese a Alaeriana StarBrothera, představuje pro posluchače jedinečnou příležitost k získání duchovních dovedností, a procvičení praktických postupů nedogmatickým způsobem, od dvou zasvěcenců se společnou, více než 50-ti letou zkušeností s rituální prací, psychodynamikou a šamanskými praktikami.

O lektorovi

 • Vincent Bridges

  Vincent Bridges je spisovatel, badatel, cestovatel a světoběžník. Dlouhodobě se věnuje různým esoterickým naukám, tajemným a tajuplným aspektům dějin i života člověka a ve svých pracích se soustřeďuje hlavně na témata spojená s ...

  více informací o lektorovi
 • Alaerian Starbrother

  Alaerian Starbrother dokáže tóny své harfy stavět mosty mezi světy. Od začátku 70. let hraje na kytaru, klavír i harfu, komponuje a hudebně doprovází soukromé i veřejné rituály. Dlouhá léta žil v prostředí Apalačských hor v ...

  více informací o lektorovi