10/11 čtvrtek MAITREA

Jak nám zážitky z dětství komplikují dospělý život

Pozor tato akce již proběhla v roce 2016. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Pochopíte, jak moc vás i v dospělosti může ovlivňovat průběh vašeho dětství. Zjistíte, kde všude své dětská já najdete a jak s ním můžete začít komunikovat tak, aby se z něj stal váš nejlepší parťák pro život.
  • Datum: 10.11.2016
  • Čas: 18:30 - 21:30 hod.
  • Místo: MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6
  • Cena: 390 Kč platba do 8.11., 450 Kč na místě
  • Kontakt: Monika Nisznanská, 735073660

Možná že se sami sebe ptáte jak to, že se mi v životě opakují stále ty samé situace. V partnerských, rodinných i pracovních vztazích. Proč mám tak nízké sebevědomí? Proč se mi s tím nedaří nic moc dělat?
Vnímáte zároveň, že se z vašeho života vytratila radost a hravost? Pak jste tady správně.
Ukážu vám, jak moc kvalita dětství ovlivňuje náš dospělý život. Porozumíte svým podvědomým motivům chování. Zároveň více porozumíte i svým blízkým – partnerovi, rodičům a dětem. Zjistíte, že nic není ztraceno. Radostný život totiž můžete mít i vy.
Setkáte se zdrojem své radosti, hravosti, odvahy, úspěchu a lásky. Se svým vnitřním dítětem.
Vlastními prožitky se spojíte s tím, co potřebujete do svého života vnést, abyste se dostali ven z onoho začarovaného kruhu. Nemusíte hledat. Ten největší poklad máte v sobě. Pojďte ho objevit.

O lektorovi

  • Monika Nisznanská

    Jsem žena, která si je vědomá své vlastní hodnoty a má se ráda. Mám úžasně fungující partnerský vztah, který mě posouvá vpřed, velmi mě obohacuje a baví. I vztahy v mé rodině jsou čím dál láskyplnější. Je v nich více ...

    více informací o lektorovi