22/1 úterý MAITREA

Jak, kde a proč se učit konstelacím?

Pozor tato akce již proběhla v roce 2013. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Patří konstelace do škol nebo na univerzitu? Je to utopická myšlenka nebo záměr stojící krátce před realizací?
  • Datum: 22.1.2013
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 300 Kč
  • Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz

V březnu 2013 začíná nový běh intenzivního transformačního tréninku systemických konstelací s Janem Bílým. Tématem tohoto večera bude společenský přesah konstelací a co takový výcvik může každému z nás přinést - tedy nejen těm, kteří chtějí sami "konstelovat". Konstelace velmi účinně mění každého, kdo se jich účastní nebo je vede. Rozšiřují naše vnímání reality (k našemu "logickému" chápání světa přidávají novou dimenzi - "meta-logické" vnímání), pomáhají objasnit vztahy v systému, řeší traumata a zapeklité problémy. Především nás ale nechávají setkat se s tím, co je větší - například s celkem, do kterého patříme.

Konstelační večery s Janem Bílým – to jsou večery, ve kterých pátráme po našem místě v rodině, ve vztahu, v práci a v podnikání, tedy všude tam, kde jsme součástí nějakého systému. Jan poutavě přednáší o tématu, odpovídá na otázky a řeší malé či větší „případy“ z publika.
Součástí mnoha večerů jsou také konstelační cvičení a rituály, za pomoci kterých se dostáváme k pochopení a hlavně procítění toho, co nám dává sílu k akceptování nás takových, jakými jsme. Informace o dalších seminářích s Janem najdete zde: www.konstelace.info

O lektorovi