13/10 pondělí MAITREA

Jak jít za tím, co vás přitahuje? - Nasměrujte svou mysl a přitáhněte energii

Pozor tato akce již proběhla v roce 2014. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
To, co si můžeme představit, můžeme i zrealizovat. Na tomto semináři si ukážeme, co říká náš horoskop o tom, jak tvoříme (pokud vůbec) své vize a plány a jak můžeme své schopnosti rozvinout.
  • Datum: 13.10.2014
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6
  • Cena: 350 Kč
  • Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Tolik lidí se snaží překonat svou každodenní existenci a stát se někým větším, než kým nyní jsou. Jak to udělat? Odpověď je: s pomocí naděje, tužeb, cílů a plánů. V astrologickém 11. domě horoskopu se nachází naše touha pro sebepřekročení nebo pro překonání existujících představ a obrazů, které jsme si o sobě vytvořili.

Na tomto semináři se soustředíme na význam a symboliku tohoto domu abychom si ujasnili, jak tvoříme (pokud vůbec) své vize a plány. Touha přesáhnout svou běžnou lidskou míru musí být provázena schopností vytvářet si vize nejrůznějších nových možností.

Dobu, ve které žijeme, označujeme jako věk Vodnářů. Důležitá charakteristika naší doby je zaměřenost vědomí na poznání zákonitostí, jimž se řídí energie, působící v skrytosti za zjevnými formami života. Znamená to, že se silně snažíme pomoci mysli pochopit a využít zákony energie. Jak to funguje nebo může fungovat konkrétně ve vašem životě, se dozvíte na semináři.

Součástí semináře bude ukázka afirmací a cvičení, které rozvíjejí schopnost uvědomovat si energii.

Upozornění pro účastníky:
Pokud chcete, napište do přihlášky své datum, čas a místo narození v tomto tvaru: jméno a příjmení / datum narození / čas narození / místo narození , tedy např. Jana Nováková / 22.6.1977 / 14:20 / Písek . To vám pomůže dozvědět se během workshopu více o vlastním příběhu. Pokud se hlásíte méně než 48 hod před seminářem, pošlete svá data textovou zprávou přímo lektorce.

Z reakcí účastníků:
"Mila Tanjo, Děkuji Vám za velice výživný seminář!" - Renata

O lektorovi

  • Tatjana Micić

    Profesí jsem komparativní filolog a filozof, v posledních letech se však intenzivně zabývám alternativními disciplinami. Část svého života jsem žila a pracovala v Číně. Fascinovalo mě, jak moc je u Číňanů a ostatních východních ...

    více informací o lektorovi