Přejít na navigaci


Hypnóza a vánoční rituály

Pozor tato akce již proběhla v roce 2008. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Středa 3.12. 2008
Vánoce nejsou jenom chvíle, kdy si dáváme dárky, ale jsou to i rituály, které nám umožňují naladit se na přírodní zákonitosti ukryté uvnitř nás samých. Během rituálu se nevědomky dostáváme do stavu změněného vědomí, ať už je to pomocí svíček, povídání si u prostřeného stolu, zpívání vánočních písní a koled nebo různých technik věštění, jak se nám bude dařit v příštím roce (pouštění skořápek, krájení jablíček, lití olova). Všechny tyto techniky v sobě mají principy navození změněného stavu vědomí, jako je soustředění, fascinace a tajemno.
 

Rezervujte si místo včas

Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
Čas: 18,30 - 21,30 hod
Cena: 200,- Kč
Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Popis akce

Vánoce jsou přelomem, kdy se završuje čas, který patřil tmě, čekání, klidu a rozjímání patřící ženskému elementu a přechází se do mužského principu, který je spojen s novým začátkem, aktivitou, nástupem slunce a prodloužením dne.

Už od nepaměti se v této době lidé scházeli a věnovali se rekapitulaci toho, co prožili uplynulý rok, co jim přinesl, co vzal a zajímali se o to, co přinese rok následující. S tím jsou spojené nejrůznější rituály, které ve své podstatě člověku umožňují hlubší soustředění, přechod do stavu lehkého transu a spojení se se svou vnitřní podstatou, která vše ví, v jeden celek. K tomu sloužily svíčky, krájení jablíček, lití olova a mnohé další.

Rituály nám umožňují rekapitulovat to staré, rozloučit se s tím a dovolit, aby nám do života přišlo to nové.

O lektorovi

Vojtěch Lust

Ing. Vojtěch Lust M.I.M. pracuje jako poradce osobního rozvoje, lektor seberozvojových seminářů, školitel komunikačních a obchodních dovedností a kouč top managerů.

Oblastí osobního rozvoje se zabývá již 15 let. Je členem České Asociace Systemických Konstelací. Při práci využívá tyto techniky: rodinné konstelace hypnóza NLP (neurolinguistické programování) analýza sociálních her voice dialogue práce se symboly bioenergetika transakční analýza V současné době vede semináře zaměřené na: osobní rozvoj odstranění duševních bloků a nalezení vnitřní síly fungující partnerství výuku hypnózy rodinné konstelace v oblasti osobní, vztahů, práce, financí a zdraví. Vzdělání: 1989 absolvoval strojírenskou fakultu na Západočeské univerzitě 1994 European Business School, obor Mezinárodní management od roku 1995 studoval hypnózu u PhDr. Jiřího Zíky (hypnoterapie podle Milton H. Ericksona I,II,III a individualizované techniky hypnózy)

Další kurzy: Tělo jako zdroj (Jitka Vodňanská) Silvova metoda (Silva Method) Eniopsychologie (Albert V. Ignatenko) Modrá alfa (Petr Velechovský) bioenergetika (Dr.Rolf Jansen) One Life (Michael Barnett) rodinné konstelace (Jaroslav Simon, Bhagat J. Zeilhofer, Jan Bílý, Radim Ress, Wilfried Nelles, Franz Ruppert) profesionální koučink (RA solution) Sebeprojasňující trénink (Doris a Josef Gravenstette) Příležitostně publikuje v časopise Regena a na serveru Jitřní země. Pochází z Českých Budějovic. Více o něm najdete na www.lust.cz.

Další akce tohoto lektora


Vojtěch Lust, Hana Tosková:


Vojtěch Lust:

VĚDOMÉ SNĚNÍ

23.-24.2.2013 s Robertem Mossem

 

 

 

 

MYSTÉRIUM OKAMŽIKU

9.-11.11. s Timem Frekem.

 

 

 

 

Mohendžodáro - tantra-jóga pro ženy

čtvrtek 24.5.
se Zitou Žurkovou. Prožitkový seminář pro ženy.

 

 

 

EVOLUCE - workshop s tancem 5 rytmů

22.-24.6. s Adamem Barleym (UK).

 

 

 

TOTEMOVÁ ZVÍŘATA

23.-25.11. s E.S. Gallegosem

 

 

 

 




Novinky a kalendář akcí e-mailem