15/6 pátek MAITREA

"Hlazení malého Andílka v lůně" a vzájemná komunikace

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Těhotenství a porod jsou jednou z nejdůležitějších životních událostí v životě ženy. Je moji velkou radostí podpořit vás v procesu spojení se s přicházejícím miminkem již ve vašem lůně a ukázat vám svět jemných doteků, květových Esencí a vůní pro vaše děťátko i pro vás.
 • Datum: 15.6.2018
 • Čas: 17.30 – 20.30 hod
 • Místo: MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6
 • Cena: 660 Kč/ 790 Kč pro pár. Více informací v popisu semináře
 • Kontakt: Eva Kopasová, 724581873

Seminář je určen pro nastávající maminky od 3. měsíce těhotenství, ale i pro nastávající tatínky. Ztišíte se ve svém vnitru, kdy se naučíte co nejvíc čerpat z jeho bohatství. Nastávající maminka má během těhotenství jedinečnou příležitost naučit se naslouchat signálům svého těla i své intuici a nechat vstoupit do svého života hluboké vnitřní prociťování, které jí provede rodícím se mateřstvím.

Naučíte se hladit Miminko ve vašem lůně, protože dotek je komunikací, kterou miminka vnímají již před narozením. Po porodu je to je pro ně kromě hlasu maminky jemný, přesto však velmi účinný lék pro zvládání nových a neznámých situací. Nejprve se však zharmonizuje nastávající maminka pomoci energetické vitalizace.

Objevíte, jak také pečovat o svůj emoční svět, jak vnitřně komunikovat s miminkem svým srdcem i voňavými „kytičkovými dlaněmi“. Pomocí konejšivých doteků, jemného hlazení miminka přes stěnu bříška a voňavých květových Esencí, v něm budete podporovat nejenom rodící se vzájemné emoční pouto, ale zároveň budete podporovat důležitou stimulaci jeho smyslový a tělesný vývoj. A když se Miminko narodí, tak vaše „kytičkové dlaně“ s vůní růže už bude důvěrně znát, a bude to pro něj jedna z mála známých věcí v novém světě. Nastávající tatínkové se naučí kromě „Hlazení malého Andílka“ i masáže a důležitou stimulaci budoucí maminky, kdy mohou podpořit její vitalitu a pomoci ji ulevit od napětí všedního dne či bolestivých zad.
Vytvořené hluboké spojení vám pomůže miminko vnitřně vést i na cestě porodem, kdy si připravíte porod jako vzájemnou dohodu „První společné cesty“…

 • Relaxace „Stromu Života“ a meditace „Mateřství“
 • Hlazení miminka v lůně a vzájemná vnitřní komunikace
 • Podpora vitální energie i úleva od napětí
 • Masáže a důležitá stimulace v těhotenství
 • Emoční podpora v těhotenství & voňavé květové Esence

Délka lekce: 3 x 60 min (s krátkými pauzami). Skladba lekce: teoretická část, praktické ukázky a nácvik.

Co si sebou přinést: pohodlné oblečení, větší šátek jako podložku pod sebe, psací potřeby a dobrou náladu.
Cena: 650 Kč/ 750 Kč pro pár. Součástí ceny je voňavá květová Esence (za zvýhodněnou cenu 200,- Kč) a materiály s obsahem přednášek a přehledem masáží, které se naučíte.

Pro závazné přihlášení prosím platbu provést předem převodem na: Číslo účtu: 115-2162410247/0100, Variabilní symbol: datum semináře ve tvaru DD.MM.ROK. Do zprávy pro příjemce uveďte: vaše jméno + Maitrea.

O semináři napsali:

Seminář jsem si příjemně užila a věnovala jsem se sama sobě a miminku. Přitom jsem se naučila techniky jemných masáží akupresurních bodů, které se dají použít kdykoliv během dne (když si vzpomenu) a udělat tak něco pro sebe. Masážní body k porodu jsem zatím nevyužila (porod nás ještě jen čeká…). Doma jsem pak vyzkoušela i na svých dětech, že tyto jemné techniky fungují a dají se skvěle použít i jako součást hry. Užitečné pro mě byly také informace o tom, jak pracují hormony v těle ženy během těhotenství, porodu a po porodu. Materiály, které jsem dostala, byli moc pěkné a cenné. Gábina

Poděkování za kurz Hlazení malého Andílka: kurz jsem si velmi užila, bylo to pro mě vítané zastavení se, které mi umožnilo naladit se na miminko, více jej procítit a zároveň se dozvědět mnoho nových informací. Líbilo se mi, že byl kurz velmi praktický a zároveň jsme dostali perfektně zpracované poznámky, díky kterým jsem si nemusela dělat žádné vlastní. Tyto podklady velmi oceňuji. Zároveň také otevřenost a ochotu lektorky zodpovědět nejrůznější dotazy. Lenka

O lektorovi

 • Eva Kopasová

  Je pro mě potěšením přinášet nové pohledy a ukazovat nové cesty a možnosti. Již 13 let působím v oblasti porodnictví a cítím, že právě v období zrodu nového života a celého dění kolem něj je velice důležité přinášet nové ...

  více informací o lektorovi