3/8 pátek MAITREA

Hlasový workshop

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Každému z nás byl dán jedinečný krásný hlas. Otevřete se posvátnému zvuku uvnitř. V praxi si ukážete, jak pracovat s dechem tak, aby byl při zpěvu oporou a jak využívat jeho sílu vycházející z našeho hlubokého středu.
  • Datum: 3.8.2018
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 800–900 Kč
  • Kontakt: Ludmila Rudčenko

Vstupenky prosím objednávejte přímo na této stránce:
https://goout.net/cs/listky/hlasovy-workshop/tknc/

Kontakt: v případě technických problémů s předprodejem se obracejte přímo na GoOut s.r.o.: 222 70 30 70 nebo info@goout.cz

Upozornění: Workshop se bude konat pouze v případě, že se obsadí alespoň 20 míst. Maximální kapacita je 40 osob. Pokud se workshop nenaplní, vstupné bude vráceno v plné výši. Vstupenky na workshop se dají koupit pouze v předprodeji.

Otevřete se posvátnému zvuku uvnitř vás vedeni moudrostí a zkušeností „zpěvačky-archivářky“ Peiy Luzzi. V praxi si ukážete, jak pracovat s dechem tak, aby byl při zpěvu oporou a jak využívat jeho sílu vycházející z našeho hlubokého středu. Naučíte se správnému držení těla, díky kterému ze sebe dostanete ten nejlepší zvuk, a jak využít rezonanci hlasu.

Budete pracovat s technikami starodávné indické rágy a vyzkoušíte si meditativní cvičení známé jako „Jóga zvuku“. Zaměříte se na to, jak v těle tvořit hlas tak, abyste zpívali přirozeně, silně, obratně a s lehkostí.

Tento workshop přinese inspiraci každému, kdo rád zpívá – od laiků pro profesionály. V první části workshopu se zaměříte na práci s hlasem a kultivaci techniky, ve druhé části se naučíte píseň jednoho z mnoha kmenů, kterým se Peia věnuje.

2. srpna vystoupí Peia v Divadle Dobeška.

Cena vstupenek se bude postupně zvyšovat.
– 1. vlna 800 kč
– 2. vlna 900 kč

UKÁZKA HUDBY:
https://www.youtube.com/watch?v=D7os9V-n7rs
https://www.youtube.com/watch?v=FKlFUpQDE8A

O lektorovi

  • Peia

    Peia by se dala označit za „zpěvačku-archivářku“ shromažďující písně starodávných kultur z celého světa. Přináší melodie, v nichž je uložena moudrost času a citlivě oživuje jejich jazyk, příběhy a původní podstatu. ...

    více informací o lektorovi