14/10 neděle MAITREA

HLAS DOKOŘÁN, vědomá práce s hlasem

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Uvědomit si zvuk našeho hlasu, přirozené reakce i nutkavé tendence našeho těla je dobrý start na cestě k hlubšímu sebe-uvědomění. Hlas se může stát naším nejlepším přítelem i skvělým barometrem našeho TEĎ. Hlas zní vždy pouze TEĎ, nemá žádnou setrvačnost, vede nás do přítomnosti a plné pozornosti.
  • Datum: 14.10.2018
  • Čas: 9:30 - 18 hod
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: Cena: 1 700 Kč při platbě do 28.9. (později nebo na místě 1 900 Kč)
  • Kontakt: Monika Obermajerová - Šramlová, 732405282

Hlas je nástrojem sebe-vyjádření. Je průvodcem na cestě k osobnímu TEĎ, dává nám vždy přesný obraz toho, co se s námi děje v danou chvíli... Nezní, nemluví, zaškobrtne se, kníká, zní klidně... zní zvučně jako zvon sám, burácí... tam všude jsem já teď, teď a...teď. Hlas je zdrojem osobní pravdy. Hlas, tak jak zní, nemůže lhát. My se ho můžeme naučit vnímat v jeho přítomnosti, zjistit a přiznat si, co nám sděluje svým zvukem a silou právě TEĎ. Kolik mám síly na toto... jsem zesláblá pomyšlením na tohle... tady radši ani nedutám... vykřiklo to ze mě, že ani nevím jak... pištím a nemůžu, nechci to zastavit. Hlas už TO pro nás dělá, a my se pak za něj stydíme, že ho nedokážeme ovládat. Možná ho nemáme OVLÁDAT, jen s ním spolupracovat a poslouchat, co nám o nás chce říct.

Zvu Vás na seznamku s Vaším panem Hlasem. Naučíte se cítit co Vám sděluje tímto, co myslel tímto, i jak si dodat sebe-vědomí a pocit síly, když Vám zrovna oboje chybí.
Čeká Vás relaxace pomocí hlasu a uvnitřnění. Ukážeme a vyzkoušíme si všechny možné hlasitosti (od hřmotných po jemné, tiché), i všemožné barvy (tedy nálady) hlasu. Vše samozřejmě zdravě fyziologicky provedené. To vyžaduje i pochopení a nácvik správné práce dechu. Mám pro Vás partnerský přístup a humor a celostní vnímání. Vítejte...

Povídání o mě a mé práci si můžete poslechnout tady: https://www.youtube.com/watch?v=UtlGF-4qXpg

O lektorovi