1/6 sobota MAITREA

FOCUSING - cesta moudrého přijetí a tiché proměny

Pozor tato akce již proběhla v roce 2013. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Chcete se naučit rozumět řeči těla a tělesných pocitů? Chcete získat schopnost nacházet v jakémkoli okamžiku vnitřní rovnováhu a zároveň i užitečnou vnitřní inspiraci? Chcete zvládnout problematické situace, nad nimiž byste se jinak rozčilovali nebo si je vyčítali?
  • Datum: 1.6.2013
  • Čas: 9-17 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 1 450 Kč
  • Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Přijďte rozvinout svou emoční inteligenci a naučte se nalézat to, co vám doopravdy "sedne"!

Metoda focusing vytvořená Eugenem Gendlinem ukazuje nový způsob, jak poznávat své pocity, naslouchat jim, být s nimi a chápat, co nám chtějí říci. Prohlubuje sebeuvědomění a vede ke skutečnému sebepřijetí.

Díky focusingu dokážeme překračovat rozumová řešení a objevovat, jaké to je odevzdat se a důvěřovat vlastní intuici. Vědomé přijetí toho, co se v nás děje, navíc působí, že se prožívání mění a uvolňuje.

Dovednosti z úvodního kurzu Focusing lze využít v osobním životě, v komunikaci s klienty, zákazníky, podřízenými, koučovanými, v mediaci, při řešení konfliktů i při vedení skupin a týmů.

O lektorovi

  • Jan Benda

    Psychoterapeut, trenér a kouč se zájmem o spiritualitu, zvláště Buddhovo učení a šamanskou práci. Prošel tréninkem satiterapie, Pesso terapie (PBSP), výcvikem pro práci se změněnými stavy vědomí a řadou dalších kurzů. Rád ...

    více informací o lektorovi