3/10-5/10 pátek - neděle Meditační centrum Ordějov

FIREWALKING - CHŮZE PO ŽHAVÉM UHLÍ

Pozor tato akce již proběhla v roce 2014. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Udělejte jednou něco pro sebe. Udělejte něco, co jste ještě nezkusili. Přijďte poznat své skutečné možnosti. Posunout své hranice, překonat sami sebe a získat životní sílu, kterou pocítí všichni kolem Vás, ale hlavně Vy sami.
  • Datum: 3.10.2014-5.10.2014
  • Čas: Program začíná první den od 17:00 prezencí, 18:30 večeře, 20:00 zahájení. Poslední den končí obědem.
  • Místo: Meditační centrum Ordějov, Bystřice pod Lopeníkem
  • Cena: 2 900 Kč
  • Kontakt: Čeněk Rosecký, + 420 777 577 738

Přechod žhavého uhlí je pro člověka výjimečně transformativní zážitek. Zkušenost o tom, že jsem dokázal "nemožné", se zapíše nejen do našeho mozku, ale do paměti celého těla, každé naší buňky. Brzy pocítíme, že pak překvapivě snadno zdoláváte i jiné „nemožné“ výzvy, které nám život přináší. Víme, že to zvládneme, protože jste zvládli i projít ohněm.

Prastarý rituál chození po žhavém uhlí byl praktikován v historii lidstva od nepaměti. Setkáváme se s ním napříč kulturami doslova po celé zeměkouli. Firewalking je velmi silný osobní zážitek, který kromě intenzivního prožitku překročení vnitřních barier může přinést mimo jiné zlepšení zdraví a navýšit osobní sílu.

Obzvlášť velký přínos má tato akce pro učitele a další pomáhající profese, kteří jsou každodenně konfrontováni se "zkouškami" svých "klientů", kteří každodenně "testují" jejich osobní sílu. Absolventi díky této akci získají něco, co nelze pochopit myslí, ale ucítí to všichni. Jedná se o životní sílu a přirozenou autoritu, která se rozvine u každého člověka, který dokázal překonat sám sebe.

Součástí akce je profesionální psycholigická příprava vedená certifikovaný lektory spojená s dalšími seberozvojovými technikami jako je např. lámání šípů, desek a především sweatlodge - potní chýše - jeden z nejstarších a nejúčinnějších očistných rituálů této planety.

O lektorovi

  • Čeněk Rosecký

    Mgr. Čeněk Rosecký - Věnuji se osobnímu rozvoji dospělých a vzdělávání učitelů. S lidmi pracuji 12 let. Vím, jak složitá a hluboká bývají osobní zapletení, i kolik odvahy, moudrosti a pokory je zapotřebí k jejich rozpuštění. ...

    více informací o lektorovi