Přejít na navigaci


EVOLUCE - workshop s tancem 5 rytmů

Lektor: Adam Barley
Pozor tato akce již proběhla v roce 2012. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Pátek 22.6. 2012 - Neděle 24.6. 2012
Ponořte se do tance, rytmu a hloubky vaší bytosti. Otevřete se energii, která chce proudit a žít!
 

Rezervujte si místo včas

Místo: Taiji Akademie, Polská 1, 120 00 Praha 2
Čas: PÁ: 19.30-22 hod., SO: 11-18 hod., NE:11-17 hod.
Cena: 3 200 Kč
Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Popis akce

Všichni to cítíme, že? Něco se děje. Potřebujeme se změnit, radikálně - a to se děje. Probíhá posun ve vědomí, který je zásadní a přesahující nás všechny a týkající se nás všech.

Jsme voláni, přemlouváni a katapultováni do nových způsobů bytí, takových, které na nás vyžadují, abychom se pustili zafixovaných představ a vzorců. Abychom šli za hranice toho, co jsme považovali za ještě možné a dovolili, aby skrze nás proudila energie, o jaké jsme kdy ztěží snili. Přichází mocná řeka bouřící ve svých březích a protékající každým z nás.

Dovolme si otevřít se tomuto potenciálu individuálně i kolektivně, dovolme růstu, aby nastal a léčil všude, kde je to potřeba a rostl dál!

Takže se ponoříme do rytmu a budeme tancovat jako diví. Nechajíc za sebou svá malá já, dáme svá chodidla a dech velkému snu, který hledáme, jakožto JEDNI.

Tento workshop je založen na 5 rytmech od Gabrielly Roth; na meditaci s vibrujícími pohyby, která vás dostane z hlavy do těla, srdce a vědomí, na spirituální praxi, která vychází z tance. Nezáleží na tom, zda máte rádi hip-hop, Beethovena, Buddhu nebo počítačové hry, 5 rytmů jsou mapou vašeho vlastního já a způsobem, kterým se vaše energie hýbe a projevuje zcela přirozeně.

Workshop bude tlumočen - angličtina/čeština.

Instrukce pro účastníky:
Vezměte si s sebou volné taneční oblečení.

O lektorovi

Adam Barley

Miluji tuto techniku, zcela změnila můj život. Jsem vděčný i hrdý, že ji mohu vyučovat. S 5 rytmy jsem se poprvé setkal v roce 1988 po sedmi letech studia meditace a mnoha jiných technik osobního růstu. V roce 1994 jsem prošel základním výcvikem, abych mohl 5 rytmů vyučovat, a poté jsem pět let tančil a prohluboval své zkušenosti pod vedením Gabrielly Roth (zakladatelky metody), abych mohl vyučovat i další úrovně. Nemáme moc co učit, pokud nadále také nezůstáváme i studenty, takže si stále nechávám prostor i pro svá studia.

Můj styl výuky je jasný, plný energie a doufám, že inspirující. Nevěřím, že bychom měli plýtvat časem předstíráním, že se něco děje, pokud tomu tak není, nebo naopak. Sám jsem si prošel často pocity vystrašenosti, zuřivosti nebo sklíčenosti a to mi umožňuje být s tím, co se objeví při tanci. Uvědomuji si, jak vzácné je užívat si života.

Lidé často říkají, že jsem vlídnější, než očekávali.

Žiji se svou nádhernou ženu a rodinou v Cotswolds, Anglii.

www.adambarley.com

Rozhovor s Adamem Barleym

Potřebujeme se probudit. Právě teď.

Přidejte komentář nebo dotaz:
Novinky a kalendář akcí e-mailem
PROBUZENÍ DO VĚDOMÉHO ŽIVOTA

16.-20.4.2014
s Janu Sorenem Ventegodtem (DK)

 

 

 

PŘÍTOMNÝ OKAMŽIK

22.-25.5.2014 s léčitelkou a duchovní učitelkou Canelou M. Meyers

 

 

 

 

Vědomé žití v každodenním životě

24.4. s Gaiou (DE)