22/6-24/6 pátek - neděle MAITREA

EVOLUCE - workshop s tancem 5 rytmů

Pozor tato akce již proběhla v roce 2012. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Ponořte se do tance, rytmu a hloubky vaší bytosti. Otevřete se energii, která chce proudit a žít!
  • Datum: 22.6.2012-24.6.2012
  • Čas: PÁ: 19.30-22 hod., SO: 11-18 hod., NE:11-17 hod.
  • Místo: Taiji Akademie, Polská 1, 120 00 Praha 2
  • Cena: 3 200 Kč
  • Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Všichni to cítíme, že? Něco se děje. Potřebujeme se změnit, radikálně - a to se děje. Probíhá posun ve vědomí, který je zásadní a přesahující nás všechny a týkající se nás všech.

Jsme voláni, přemlouváni a katapultováni do nových způsobů bytí, takových, které na nás vyžadují, abychom se pustili zafixovaných představ a vzorců. Abychom šli za hranice toho, co jsme považovali za ještě možné a dovolili, aby skrze nás proudila energie, o jaké jsme kdy ztěží snili. Přichází mocná řeka bouřící ve svých březích a protékající každým z nás.

Dovolme si otevřít se tomuto potenciálu individuálně i kolektivně, dovolme růstu, aby nastal a léčil všude, kde je to potřeba a rostl dál!

Takže se ponoříme do rytmu a budeme tancovat jako diví. Nechajíc za sebou svá malá já, dáme svá chodidla a dech velkému snu, který hledáme, jakožto JEDNI.

Tento workshop je založen na 5 rytmech od Gabrielly Roth; na meditaci s vibrujícími pohyby, která vás dostane z hlavy do těla, srdce a vědomí, na spirituální praxi, která vychází z tance. Nezáleží na tom, zda máte rádi hip-hop, Beethovena, Buddhu nebo počítačové hry, 5 rytmů jsou mapou vašeho vlastního já a způsobem, kterým se vaše energie hýbe a projevuje zcela přirozeně.

Workshop bude tlumočen - angličtina/čeština.

Instrukce pro účastníky:
Vezměte si s sebou volné taneční oblečení.

O lektorovi

  • Adam Barley

    Adam studuje léčení a meditaci od počátku 80. let a tanec 5Rytmů vyučuje již od roku 1993. "Mám víru v naše bytí a s vášnivostí sobě vlastní jsem se rozhodl, že se chci podílet na evolučním skoku, který právě probíhá. Jsem ...

    více informací o lektorovi