13/9-15/9 pátek - neděle Meditační centrum Ordějov

Esence síly

Pozor tato akce již proběhla v roce 2013. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Každý člověk přichází na svět v plné, čisté síle a vědomí sounáležitosti se vším – v Esenci. O sílu a vědomí jednoty s Esencí ale postupně přicházíme. Prenatální období, porod, splývání s matkou, síla otce... - to vše na nás působí tak, že se Esence vzdáváme, postupně s ní ztrácíme kontakt, až na ni zapomeneme docela. Toto spojení je ale možné obnovit. Nebylo ztraceno. Je pouze skryto.
  • Datum: 13.9.2013-15.9.2013
  • Čas: Programy začínají první den od 17:00 prezencí, 18:30 večeře, 20:00 zahájení programu. Poslední den končí obědem ve 14:00.
  • Místo: Meditační centrum Ordějov, Bystřice pod Lopeníkem
  • Cena: 2900,-
  • Kontakt: Radha Rosecká Píšová, +420 730 17 44 38

Tento seminář přináší možnost nalézt svoji zapomenutou pravou sílu.

Je síla vlaku. A je síla stromu. Síla dosahovat. A síla být. Ta první roste spolu s pocitem ohrožení a touhou necítit se osamocený. Ta druhá s pokorou a láskou. Můžeme bojovat celý život a můžeme také jen být. Pokud nalezneme pravou sílu, budeme moci nalézt svůj střed a stát se sami sebou.
Na tomto semináři se zaměříme jak na prapůvodní esenciální sílu, tak na naši sílu životní, které se většina z nás, ve snaze zavděčit se svému okolí, vzdala. S pomocí systemických technik a vědomého dýchání nalezneme opět své pravé místo a navážeme ztracené spojení se zdrojem naší životní síly a energie.

Místo konání:

Meditační centrum Ordějov je bezpečným místem pro uvolnění, osobní rozvoj a relaxaci. Nachází se na samotě obklopené krásnou přírodou, v místě původního laténského hradiště, 100 km od Brna, 10 km za Uherským Brodem, 500 m od nové hlavní silnice E50, v blízkosti Bystřice pod Lopeníkem, vedle přehrady Ordějov (GPS: 48°58‘16“N, 17°44‘40“E).
S sebou si přivezte vlastní spacák a polštářek. (V případě zájmu Vám za příplatek 100 Kč poskytneme přikrývku, polštář a čisté lůžkoviny.)
Akci doprovázejí dobrovolné Oshovy aktivní a tiché meditace zaměřené na uvolnění těla, ducha a volné plynutí energie. Součástí každého dne je rovněž hodinová pracovní meditace v kuchyni, domě nebo na zahradě a odpolední relaxace.

Více informací o MC Ordějov naleznete http://www.tvorivaskola.cz/meditacni-centrum-ordejov/t1102

O lektorovi

  • Čeněk Rosecký

    Mgr. Čeněk Rosecký - Věnuji se osobnímu rozvoji dospělých a vzdělávání učitelů. S lidmi pracuji 12 let. Vím, jak složitá a hluboká bývají osobní zapletení, i kolik odvahy, moudrosti a pokory je zapotřebí k jejich rozpuštění. ...

    více informací o lektorovi