30/4-2/5 pátek - neděle Chata Doubravka

Eastwick Open BELTINE

Pozor tato akce již proběhla v roce 2010. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
V tomto semináři se konstelačně, rituálně a za pomoci vhodných cvičení podíváme na našeho „vnitřního Boha“ a „vnitřní Bohyni“ a na to, co je spojuje a co je rozděluje. Uděláme tak společně další krok k získání schopnosti naše ženské nebo mužské stránky a kvality svobodně nasazovat tehdy, kdy je to zapotřebí.
  • Datum: 30.4.2010-2.5.2010
  • Čas: začátek v pátek v 17 hod., konec v neděli kolem 16 hod.
  • Místo: Chata Doubravka, Vysočina
  • Cena: 2.500,- Kč
  • Kontakt: Barbora Nádvorníková, 604 700 109

Konstelace, rituály, jarní příroda a čarodějnický oheň

Beltine je tradiční keltský svátek spojení Bohyně a Boha.
Mužský a ženský princip se zde setkávají ve své největší polaritě, oba se neodolatelně přitahují, ačkoliv si možná nerozumí. Jejich opačnost, která je základem jejich „sňatku“, může mít v případě nepochopení rozdílnosti i svár. Pokud se však naučíme naše partnery brát se vším, co k onomu „druhému pohlaví“ patří, nestojí posvátné svatbě nic v cestě.

Na Beltine jsme voláni otevřít se nespoutané síle vlastní přirozenosti a divokosti. Pojďme společně vnést svěží a jarní energii nejen do partnerského vztahu, oslavit předěl mezi tmavou a světlou půlkou roku, plodnost Země a vášeň srdcí než se Kolo roku znovu otočí!
Seminář je vhodný pro partnery i „singles“.
Bude již tradičně na část dne rozdělen na mužskou a ženskou skupinu. Každý ve svém kruhu, ve své síle a u svých předků a předkyň nachází sám sebe a otevírá tak prostor pro vzájemné setkání a splynutí.
Mužskou skupinu povede lektor rodinných konstelací Jan Bílý (www.konstelace.info)

Ubytování a strava se platí zvlášť při nástupu pobytu a činí 550kč noc/plná penze (dvě noci).

Chata Doubravka je obklopená lesy v krásném prostředí Vysočiny. Na místě bude ubytována pouze naše skupina, pokoje jsou 2 - 4lůžkové, velmi hezké. Součástí jednoho večera bude i oheň, proto si prosím vezměte i věci do přírody.

O lektorovi