30/4-3/5 čtvrtek - neděle Ondříkovice

Eastwick Open BELTINE

Pozor tato akce již proběhla v roce 2009. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Srdečně Vás zveme na prožitkový seminář konaný u příležitosti pohanského svátku Beltine, svátku ohňů, lásky, plnosti, tance, sexuality, mužské a ženské polarity.
  • Datum: 30.4.2009-3.5.2009
  • Čas:
  • Místo: Ondříkovice - Horky, Český Ráj

Energie tohoto víkendu oslavuje rituální sňatek Boha s Bohyní a učí nás otevřít se divoké a nespoutané síle vlastní přirozenosti. Uprostřed lesů a čerstvě kapající stromové mízy jeden přichází a jeden se vzdává...společně pak v tanci lásky a vášně oslavují předěl mezi tmavou a světlou půlkou roku, definitivní konec zimy a tmy, plodnost Země a divokost srdcí.

Díky obřadům, cestám v přírodě, hudbě, prožitkovým cvičením a nahlédnutím ke zdroji, k tomu, co nás plní láskou a radostí, budeme moci vnést svěží a jarní energii nejen např. do partnerského vztahu, ale do života celkově, než se Kolo Roku znovu otočí...

Seminář bude již tradičně v jeden den rozdělen na mužskou a ženskou skupinu. Každý ve svém kruhu, ve své síle a u svých předků a předkyň nachází sám sebe a otevírá tak tak prostor pro vzájemné uzření se, potkání se, splynutí...

Mužskou skupinu povede lektor rodinných konstelací Jan Bílý (www.konstelace.info)

Láska je to, co objímá, plní a živí naši duši. Skrze uvědomění si vlastní ženské a mužské podstaty a napojení se na vlastní kořeny, jsme volní a připravení vytvořit prostor pro nadosobní lásku, a tím uctívat Boha v muži a Bohyni v ženě.

Cena: 2.500 Kč (pro partnery sleva 4.500 Kč)

(ubytování a strava se platí zvlášť- 550 Kč / plnápenze. Platí se při nástupu pobytu).

Místo konání: na nádherně rekonstruovaném starém statku, který budeme mít pouze pro sebe. Ondříkovice-Horky, Český Ráj. Ubytování je jednodušší ve vícelůžkových pokojích, kolem krásné okolí, zahrada, rozkvetlý sad a rybníček :-)

Více na www.eastwick.cz.
Přihlášky: barbora@eastwick.cz, tel.+420604700109.

Změna programu vyhrazena.

O lektorovi