12/12 středa MAITREA

Duchovní renesance a léčba – Neptun a Chiron 2012-2018

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Na semináři budeme mluvit o astro-psychologickém významu Neptunu a Chirona, o čínské starobylé léčbě, která se používá v Qi gongu a o moderní metodě pojmenované Thetahealing.
  • Datum: 12.12.2018
  • Čas: 18 - 21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 400 Kč
  • Kontakt: Tatjana Micić, 608123288

Neptun a Chiron se potkali v roce 2012 ve znamení Ryb, kde společně zůstanou do roku 2018 a přinesou nám možnost pochopit tajemství duchovní léčby. Vynořuje se více a více alternativních metod, ať pradávných nebo nových, které umožňují lidem, aby se vyléčili emotivně, duchovně nebo fyzicky.
Samotný Neptun je z astro-psychologického hlediska archetyp mystické zkušenosti, duchovní extáze, vytržení a transu. Neptun vládne ve znamení Ryb a procestuje jej každých 164 let. Všimněme si, že jako kolektiv zažíváme velice výjimečný tranzit. Pokaždé, když Neptun prošel ve svém znamení, prošlo i lidstvo jakousi duchovní renesancí.

Chiron je archetyp duchovního léčitele, ale známější jako „zraněný léčitel“. V natální kartě (horoskopu) jednotlivce ukazuje místo zranění, ale i zvláštní transformace. Když Chiron cestuje skrze znamení Ryb, ukazuje, že cesta vyléčení je možná s pomocí duchovních praktik.

Obě planety na nás mají podobný vliv a pro všechny bude velice přínosné, když jejich energii moudře využijí. V tomto kontextu budeme na semináři mluvit ještě o čínské starobylé léčbě, která se používá v Qi gongu a o moderní metodě pojmenované Thetahealing.

Součástí seminářů je ukázka cvičení z Qi gongu meditace v pohybu, které přináší klid, harmonizuje energii těla a přináší celkově vyrovnaný stav těla a duše a Thetahealing léčba.

Na seminář se hlaste přímo lektorce.
Pokud chcete, napište do přihlášky své datum, čas a místo narození a lektorka vyhotoví vaši natální kartu. To vám pomůže dozvědět se více o vlastním příběhu.

Z reakcí účastníků:


Milá paní Micič, mnohokrát Vám děkujeme za včerejší seminář, byl to pro mě velmi silný zážitek,...Ivana

O lektorovi

  • Tatjana Micić

    Profesí jsem komparativní filolog a filozof, v posledních letech se však intenzivně zabývám alternativními disciplinami. Část svého života jsem žila a pracovala v Číně. Fascinovalo mě, jak moc je u Číňanů a ostatních východních ...

    více informací o lektorovi