5/2 pátek MAITREA

DONNA DIVINA - večer na téma "Co se skrývá v ženě...?"

Pozor tato akce již proběhla v roce 2016. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
"Donna Divina je láska ve všech možných podobách. Žije v našem nitru, v každé ženě. Přichází, aby nás inspirovala, probudila, abychom žily naplno. Volá nás domů. Nechá nás rozkvést v každé oblasti života, žít své skutečné ženské já, naplno a úplně. Milovat samu sebe, takovou, jaká jsem."
  • Datum: 5.2.2016
  • Čas: 19 - 21 hod
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 390 Kč
  • Kontakt: Tereza Vlková, 604276881

Projekt DONNA DIVINA je dílem italských terapeutek, matky a dcery, Ariane a Ninyi Schurmann. Vychází ze spojení starověkého a moderního učení. Navrací nás ke zdravému jádru ženství, ke zdroji mocné ženské síly, která dřímá v každé z nás; skrze odstranění mentálních, emocionálních a fyzických bloků nás vede, velmi jemně, nenásilně a bezpečně, k nalezení a vyjádření vlastního přirozeného potenciálu. Není potřeba začít hned nahá divoce tančit za úplňku, jde o to najít svůj vlastní, byť i jemný, rytmus.
„Donna Divina je láska ve všech možných podobách. Žije v našem nitru, v každé ženě. Přichází, aby nás inspirovala, probudila, abychom žily naplno. Volá nás domů, spájí s nekonečnou silou, s naším nekonečným ženským potenciálem. Nechá nás rozkvést v každé oblasti života, žít své skutečné ženské já, naplno a úplně. Milovat samu sebe, takovou, jaká jsem. Včetně svého těla. Žít a zažít magii ženství. Osvobodit se od kompromisů a žít svou vnitřní pravdu. Pěstovat a starat se o svou vrozenou krásu, proměnit bolest a nedostatky v sílu a naplnění. Naplánovat si svůj život nanovo – ženským způsobem. Najít samu sebe. Spojit se se svou Bohyní. Abych v jednotě a spojení s ní dýchala, pohybovala se a žila.“ (Ariane Schurmann, autorka programu)
V běžném denním životě se neustále potýkáme s problémy a výzvami, a aniž bychom si to uvědomily, postupně ztrácíme spojení s přirozenou ženskostí, která je naším vrozeným darem a zdrojem naší síly. Smutnou pravdou je, že ženský potenciál obvykle nebývá naplněn. Mnoho žen pak cítí smutek, nenaplněnost a prázdnotu ze ztráty sebe sama. Když si dovolíme uniknout z reality a uchýlit se do přítomnosti žen, zažijeme hluboké a trvalé uvolnění a osvobození, které umožní naší přirozené uzdravující síle, aby převzala vládu a přivedla nás zpátky „domů“. Teprve svobodné ženy pak dokážou vytvářet svobodné a naplněné vztahy a partnerství tak má znovu šanci získat ztracenou rovnováhu. V České republice provázejí ženy zážitkovým večerem v rámci programu Donna Divina Jana a Tereza Vlkovy.

O lektorovi

  • Jana a Tereza Vlkovy

    Jana a Tereza Vlkovy, máma a dcera, se vydaly na cestu hledání, poznávání a seberozvoje po roce 1997. Máma vyhledávala, dcera následovala. Pak se jejich cesty daly různými směry, aby se potom znovu potkaly během programu CESTA - The Journey, ...

    více informací o lektorovi