6/10 pondělí MAITREA

DIVOKÁ A KRÁSNÁ – tantra pro ženy: Oslava mého těla

Pozor tato akce již proběhla v roce 2014. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Která z nás nechce mít více energie? Cítit se silnější, živější a spokojenější? Během tohoto večera se podíváme na náš vztah k našemu tělu, jak jsem s ním spokojeny, zda jsem schopny ho přijímat takové, jaké je, jakou péči a výživu poskytuji sama sobě a konečně zda oslavuji a vážím si tohoto božského daru.
  • Datum: 6.10.2014
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 300 Kč

Naše energie a živost je v životě často potlačována. Když vyrůstáme, málokdy jsme obklopeny ženskými vzory, které nás učí, jak se přijímat taková, jaká jsem, nestydět se za sebe. A protože žijeme především v mužském světě, kde se porovnáváme, často soupeříme jedna s druhou i s ostatními, neustále se snažíme se vylepšovat, tvrdě pracovat atd. Na úrovni mentálních vzorců pak často sklouzneme do pocitů bezmocné oběti, ženy, která již nevěří, že si svoji realitu vytváří sama. Tantra k tomu říká jednoduše: Nejsou žádné oběti!
Smyslem těchto večerů je navázat kontakt sama se sebou, přijmout sebe sama taková, jaká jsem, a přesně tam, kde ve svém životě jsem. Otevřít brány ke svému nitru a opět se spojit se svou přirozeností, s tím, jaká já jsem, uvolnit se do své energie. A zároveň si uvědomit a prožít svoji sílu: Jsem to já, kdo si vybírá a kdo tvoří svůj život!

Zvu vás, abychom se společně vydaly na tuto cestu a ponořily se do sebe v kruhu ostatních žen - bohyní a sester. Budeme se podporovat na této společné cestě, učit se podporu dávat i přijímat, společně oslavovat sebe sama i ostatní sestry bohyně. Je to něco, co je pro nás hluboce přirozené a naplňující, pouze v této převážně maskulinní kultuře opomíjené.

Budeme pracovat s jednoduchými technikami pohybu, dechu, hlasu, abychom se dostaly do většího kontaktu se svým tělem, kde sídlí naše živost a náš energetický potenciál. Budeme pracovat s verbálními technikami, abychom si uvědomovaly skryté vzorce přesvědčení, které si neseme v sobě, a mohly si svobodně, s radostí a v potěšení vybrat a vytvářet svoji realitu.

Jde o sérii volně na sebe navazujících tantrických večerů pro ženy, pokaždé se zaměřením na jiné téma. Večer je prožitkový a sebezkušenostní, vezměte si s sebou pohodlné a volné oblečení na pohyb a cvičení.

O lektorovi

  • Gabriela Víchová Římská

    Jmenuji se Gabriela Víchová Římská, jsem lektorkou ženských skupin osobnostního rozvoje týkajících se naší životní energie, ženství, vztahu k našemu tělu, sexualitě, tvořivosti, potěšení a radosti. Při své práci vycházím ...

    více informací o lektorovi