27/5 středa MAITREA

DIVOKÁ A KRÁSNÁ: MILUJI SE - Celodenní seminář

Pozor tato akce již proběhla v roce 2015. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Tantra pro ženy. Jak poznám, že miluji sama sebe, že se mám ráda? My ženy jsme zdrojem lásky, tepla a života pro své okolí. Často hodně dáváme, ale dovolíme si lásku také přijímat? A kolik lásky, péče a pozornosti dávám já sama sobě?
  • Datum: 27.5.2015
  • Čas: 9.30 -17 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 1250 Kč

Během tohoto dne se podíváme, jak poskytujeme samy sobě lásku, podporu a přijetí, nezávisle na svém okolí. Jaká přesvědčení si nesu v sobě ohledně toho milovat, opečovávat a hýčkat sama sebe- že je to např. marnivé, sobecké, požitkářské… atd. Jak moc si uvědomujeme, že já sama jsem tím nejdůležitější člověkem pro sebe, jak moc umím dát sebe na první místo a poskytnout sama sobě vyživující láskyplnou péči.

Dále také jak umím naslouchat svým pocitům, jak je dokážu brát vážně, jak dokážu naslouchat své intuici a jak se dokážu postavit sama za sebe, je-li to potřeba. Jaké vlastně jsou všechny akty sebelásky, kterými mohu o sebe pečovat a tím vyjadřovat respekt sama sobě?

Jedině pokud jsou moje potřeby vnímány a nasyceny, tak mohu z místa vnitřní spokojenosti, naplněnosti a radosti opečovávat a milovat druhé, jedině potom mohu vstupovat do vztahů, kde je vzájemná rovnost a respekt. Láska, péče a porozumění, které dávám sobě se pak zrcadlí ve vše, co přichází ke mně zvenčí.

"Semináře, které jsem zatím absolvovala, byly pro mě pohlazením po duši i po těle, otevíráním obzorů. Znovuobjevováním ženské vnitřní síly, která je v nás v dnešní době často potlačovaná, kterou samy potlačujeme pod tlakem společnosti zaměřené na výkon, úspěch a další „mužské atributy.“ Je krásné přicházet na to, že „ženskou cestou“ zmůžeme často mnohem více… Díky moc a budu se těšit příště."
Mária

Tento workshop je pozvánkou do kruhu žen, které mají stejný záměr a kde můžeme společně sdílet svoji cestu, nechat se vyživovat ženskou energií v její čisté podobě. Budeme se podporovat na této společné cestě, učit se podporu dávat i přijímat, společně oslavovat sebe sama i ostatní ženy-sestry-bohyně. Je to něco, co je pro nás hluboce přirozené a naplňující, pouze v této převážně maskulinní kultuře opomíjené.

Tento workshop je prožitkový a sebe zkušenostní, vezměte si s sebou pohodlné a volné oblečení na pohyb a cvičení.

O lektorovi

  • Gabriela Víchová Římská

    Jmenuji se Gabriela Víchová Římská, jsem lektorkou ženských skupin osobnostního rozvoje týkajících se naší životní energie, ženství, vztahu k našemu tělu, sexualitě, tvořivosti, potěšení a radosti. Při své práci vycházím ...

    více informací o lektorovi