30/10 středa Studio Braník

Divoká a krásná - jednodenní tantrický workshop pro ženy

Pozor tato akce již proběhla v roce 2013. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Jako ženy jsme zosobněním čisté energie, Shakti. Jak to ale udělat, abychom měli stále energii? Tento workshop bude o tom navázat hlubší kontakt s naším vnitřním zdrojem a upevnit s ním pouto. Znovu se spojíme se svým nitrem a se svou přirozeností, s tím, jaká já jsem, se svojí přirozenou krásou a silou přesně tam, kde ve svém životě právě jsem. A potom se budeme ladit a hrát si s tím, jaká chci být.
  • Datum: 30.10.2013
  • Čas: 10 - 19 hod
  • Místo: Studio Braník, Praha
  • Cena: 1200
  • Kontakt: Gabriela Římská, 601 375 317

Naše ženská energie a živost je v životě často potlačována. Když vyrůstáme, málokdy jsme obklopeni ženskými vzory, které nás učí, jak se přijímat taková, jaká jsem, nestydět se za sebe. A protože žijeme především v mužském světě, kde se porovnáváme, často soupeříme jedna s druhou i s ostatními, neustále se snažíme se vylepšovat, tvrdě pracovat atd. Jelikož se nám dostává tak malého povědomí o naší síle a kráse, na úrovni mentálních vzorců pak často sklouzneme do pocitů bezmocné oběti, ženy, která již nevěří, že si svoji realitu vytváří sama. Tantra k tomu říká jednoduše: Nejsou žádné oběti!

Během tohoto jednodenního workshopu navážeme hlubší kontakt s naším vnitřním zdrojem, s naším vnitřním ohněm. Otevřeme svá těla uvědomění si mocných energií, které k nám proudí z nebe i ze země, které jsou zde pro nás jako dar.

Tento kurz je zároveň pozvánkou do kruhu žen, kde můžeme společně sdílet a nechat se vyživovat ženskou energií v její čisté podobě. Budeme se podporovat na této společné cestě, učit se podporu dávat i přijímat, společně oslavovat sebe sama i ostatní sestry bohyně. Je to něco, co je pro nás hluboce přirozené a naplňující, pouze v této převážně maskulinní kultuře opomíjené.

Budeme pracovat s jednoduchými technikami pohybu, dechu, hlasu, doteku, vizualizace, abychom se dostali do většího kontaktu s naším tělem, s prožíváním sebe sama, svých emocí, své energie. Budeme pracovat s verbálními technikami, abychom si uvědomovali skryté vzorce přesvědčení, které si neseme v sobě a mohly si svobodně, s radostí a v potěšení vybrat a vytvářet svoji realitu.

O lektorovi

  • Gabriela Víchová Římská

    Jmenuji se Gabriela Víchová Římská, jsem lektorkou ženských skupin osobnostního rozvoje týkajících se naší životní energie, ženství, vztahu k našemu tělu, sexualitě, tvořivosti, potěšení a radosti. Při své práci vycházím ...

    více informací o lektorovi