23/9 středa MAITREA

DIVOKÁ A KRÁSNÁ: JÁ A MOJE TĚLO – Celodenní seminář

Pozor tato akce již proběhla v roce 2015. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Tantra pro ženy. Tělo je náš celoživotní partner. Je stále s námi, všude nás doprovází. Jaký vztah spolu máme? Přijde mi moje tělo krásné? Jak moc jsem schopna přijmout své tělo takové jaké je, neposuzovat ho, nekritizovat ale vidět ho jako vnější zrcadlo mého vnitřního světa?
  • Datum: 23.9.2015
  • Čas: 9.30 -17 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 1250 Kč při platbě do 12.9. (později 1500 Kč)
  • Kontakt: seminare@maitrea.cz

Tantra je cestou kultivování naší životní energie, ale začíná u našeho fyzického těla. Fyzické tělo je prostředkem k naší energii. Vztahem ke svému tělu vyjadřuji jaký mám postoj ke své energii. Mnohdy ve svém těle zadržujeme nebo tam ukládáme nezpracované psychické či energetické věci – emoce, pocity, strachy atd. A naše tělo tím právem trpí. Podíváme se čím zatěžuji své tělo a jak ho mohu více uvolnit a osvobodit.

Zároveň existuje jistý celospolečenský tlak na to, jak vypadá krásné ženské tělo, a je těžké se těmito obrazy nenechat intoxikovat. Realita je ale taková, že většina z nás by něco na svém těle změnila, zvětšila, zmenšila atd. Cílem toho dne je se více spřátelit se svým tělem, přijmout ho jako své zrcadlo, naučit se ho přijímat a milovat takové jaké je.

A jaké tělo je krásné? Na mírách ani věku nezáleží, krásné tělo je tělo, které žije, dýchá, kterým proudí energie a které s hrdostí a sebevědomím obývám, tělo které je moje, kde jsem doma.

Krásné tělo je tělo, které je milované. Prohloubíme svůj vztah ke svému tělu, budeme jej oslavovat a uctívat tento božský dar. Tak, aby naše tělo vyzařovalo krásu, která se pak může dál zrcadlit v lidech či událostech kolem nás.

Tento workshop je pozvánkou do kruhu žen, které mají stejný záměr a kde můžeme společně sdílet svoji cestu, nechat se vyživovat ženskou energií v její čisté podobě. Budeme se podporovat na této společné cestě, učit se podporu dávat i přijímat, společně oslavovat sebe sama i ostatní ženy-sestry-bohyně. Je to něco, co je pro nás hluboce přirozené a naplňující, pouze v této převážně maskulinní kultuře opomíjené.

Tento workshop je prožitkový a sebe zkušenostní, vezměte si s sebou pohodlné a volné oblečení na pohyb a cvičení.

O lektorovi

  • Gabriela Víchová Římská

    Jmenuji se Gabriela Víchová Římská, jsem lektorkou ženských skupin osobnostního rozvoje týkajících se naší životní energie, ženství, vztahu k našemu tělu, sexualitě, tvořivosti, potěšení a radosti. Při své práci vycházím ...

    více informací o lektorovi