16/12 středa MAITREA

DIVOKÁ A KRÁSNÁ – tantra pro ženy: VDĚČNOST A DÍKŮVZDÁNÍ

Pozor tato akce již proběhla v roce 2015. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Konec roku je časem, kdy příroda odpočívá ve spánku, i my máme prostor se zklidnit, obrátit se do svého nitra, máme možnost se ohlédnout po tom, co nám tento rok dal i vzal, máme možnost vyjádřit vděčnou za vše to úžasné, které se děje v našem životě.
  • Datum: 16.12.2015
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 350 Kč při platbě do 5.12. (později 430 Kč)
  • Kontakt: seminare@maitrea.cz

Jakmile vyjádříme svoji vděčnost, a to i za věci, které většinou bereme jako samozřejmost, uznáme existenci dobra v našem životě, toho, že všechno je jak má být. Navzdory hektičnosti vnějšího světa vás zvu spočinout, sama se sebou. Zároveň je to čas ladění se na svá nová přání a vize, na to kam chce můj duch kráčet dál.

Smyslem těchto večerů je vhlédnout do našeho nitra a navázat kontakt sama se sebou, přijmout sebe sama taková, jaká jsem, a přesně tam, kde ve svém životě jsem. Otevřít brány ke svému nitru a opět se spojit se svou přirozeností, s tím, jaká já jsem, ale i nahlédnout do svého podvědomí a objevit a nechat projevit své skrývané pocity, emoce, impulsy. Budeme pracovat s naší životní energií, budeme se učit do ní uvolnit, což nám dá šanci uvědomit si a prožít svoji sílu, podle jednoho ze základních tantrických přístupů, který zní: Jsem to já, kdo si vybírá a kdo tvoří svůj život!

Zvu vás, abychom se společně vydaly na tuto cestu a ponořily se do sebe v kruhu ostatních žen - bohyní a sester. Budeme se podporovat na této společné cestě, učit se podporu dávat i přijímat, společně oslavovat sebe sama i ostatní sestry bohyně. Je to něco, co je pro nás hluboce přirozené a naplňující, pouze v této převážně maskulinní kultuře opomíjené.

Budeme pracovat s jednoduchými technikami pohybu, dechu, hlasu, abychom se dostaly do většího kontaktu se svým tělem, kde sídlí naše živost a náš energetický potenciál. Budeme pracovat s verbálními technikami, abychom si uvědomovaly skryté vzorce přesvědčení, které si neseme v sobě, a mohly si svobodně, s radostí a v potěšení vybrat a vytvářet svoji realitu.

Jedná se o sérii volně na sebe navazujících tantrických večerů pro ženy, pokaždé se zaměřením na jiné téma. Večer je prožitkový a sebe zkušenostní, vezměte si s sebou pohodlné a volné oblečení na pohyb a cvičení.

O lektorovi

  • Gabriela Víchová Římská

    Jmenuji se Gabriela Víchová Římská, jsem lektorkou ženských skupin osobnostního rozvoje týkajících se naší životní energie, ženství, vztahu k našemu tělu, sexualitě, tvořivosti, potěšení a radosti. Při své práci vycházím ...

    více informací o lektorovi