20/5 středa MAITREA

DIVOKÁ A KRÁSNÁ – tantra pro ženy: SEBELÁSKA

Pozor tato akce již proběhla v roce 2015. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Jak poznám, že miluji sama sebe, že se mám ráda? My, ženy, jsme zdrojem lásky, tepla a života pro své okolí. Dovolíme si lásku také přijímat? A jakou péči, lásku a pozornost dávám já sama sobě? Podpoříme se na naší společné cestě.
  • Datum: 20.5.2015
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 350 Kč

Tento večer se podíváme, jak si dáváme samy sobě lásku, podporu a přijetí, nezávisle na svém okolí. Jak moc si uvědomujeme, že já sama jsem tím nejdůležitější člověkem pro sebe, jak moc umím dát sebe na první místo a poskytnout sama sobě vyživující láskyplnou péči.

Smyslem tantrických večerů Divoká a krásná je navázat kontakt sama se sebou, obrátit svoji pozornost směrem dovnitř a otevřít brány svému vnitřnímu prožívání. Udělat si čas a prostor sama na sebe a opět se spojit se svou přirozeností a podstatou sebe jako ženské bytosti, nezávisle na rolích, které jako žena hrajeme ve svých životech (dcera, partnerka, manželka, maminka, babička atd.)

Tyto večery jsou prostorem přijmout sama sebe jaká jsem, tam, kde ve svém životě jsem. A zároveň si uvědomit a prožít svoji sílu: Jsem to já, kdo si vybírá a kdo tvoří svůj život!

Zvu vás, abychom se společně vydaly na tuto cestu a ponořily se do sebe v kruhu ostatních žen - bohyní a sester. Budeme se podporovat na této společné cestě, učit se podporu dávat i přijímat, společně oslavovat sebe sama i ostatní sestry bohyně. Je to něco, co je pro nás hluboce přirozené a naplňující, pouze v této převážně maskulinní kultuře opomíjené.

Budeme pracovat s jednoduchými technikami pohybu, dechu, hlasu, abychom se dostaly do většího kontaktu se svým tělem, kde sídlí naše živost a náš energetický potenciál.

Budeme pracovat s verbálními technikami, abychom si uvědomovaly skryté vzorce přesvědčení, které si neseme v sobě, a mohly si svobodně, s radostí a v potěšení vybrat a vytvářet svoji realitu.

Jedná se o sérii volně na sebe navazujících tantrických večerů pro ženy, pokaždé se zaměřením na jiné téma. Večer je prožitkový a sebe zkušenostní, vezměte si s sebou pohodlné a volné oblečení na pohyb a cvičení.

O lektorovi

  • Gabriela Víchová Římská

    Jmenuji se Gabriela Víchová Římská, jsem lektorkou ženských skupin osobnostního rozvoje týkajících se naší životní energie, ženství, vztahu k našemu tělu, sexualitě, tvořivosti, potěšení a radosti. Při své práci vycházím ...

    více informací o lektorovi