8/4 středa MAITREA

DIVOKÁ A KRÁSNÁ – tantra pro ženy: OTVÍRÁNÍ SRDCE

Pozor tato akce již proběhla v roce 2015. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Srdce je klíčem k naší schopnosti milovat i být milována. Milovat znamená otevřít se a nechat lásku proudit našim srdcem oběma směry, dovnitř i ven. Srdce je také místo naší harmonie a vyrovnanosti, kde se propojuje naše tělesno a duchovno. Srdce je autorita, která nás může vést naším životem.
  • Datum: 8.4.2015
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 350 Kč

V tantře se učíme napojit se na svá tři nejdůležitější energetická centra – pánev, srdce a třetí oko. Prostřednictvím energií pánve prožíváme a užíváme si svůj oheň, vášeň a touhu po životě, prostřednictvím třetího oka a korunní čakry zažíváme skrze meditaci napojení na duchovní dimenzi našeho bytí. Tyto dvě duality se spojují v našem středu v srdci.

Smyslem tantrických večerů Divoká a krásná je navázat kontakt sama se sebou, obrátit svoji pozornost směrem dovnitř a otevřít brány svému vnitřnímu prožívání. Udělat si čas a prostor sama na sebe a opět se spojit se svou přirozeností a podstatou sebe jako ženské bytosti, nezávisle na rolích, které jako žena hrajeme ve svých životech (dcera, partnerka, manželka, maminka, babička atd.)

Tyto večery jsou prostorem přijmout sama sebe jaká jsem, tam, kde ve svém životě jsem. A zároveň si uvědomit a prožít svoji sílu: Jsem to já, kdo si vybírá a kdo tvoří svůj život!

Zvu vás, abychom se společně vydaly na tuto cestu a ponořily se do sebe v kruhu ostatních žen - bohyní a sester. Budeme se podporovat na této společné cestě, učit se podporu dávat i přijímat, společně oslavovat sebe sama i ostatní sestry bohyně. Je to něco, co je pro nás hluboce přirozené a naplňující, pouze v této převážně maskulinní kultuře opomíjené.

Budeme pracovat s jednoduchými technikami pohybu, dechu, hlasu, abychom se dostaly do většího kontaktu se svým tělem, kde sídlí naše živost a náš energetický potenciál.

Budeme pracovat s verbálními technikami, abychom si uvědomovaly skryté vzorce přesvědčení, které si neseme v sobě, a mohly si svobodně, s radostí a v potěšení vybrat a vytvářet svoji realitu.

Jedná se o sérii volně na sebe navazujících tantrických večerů pro ženy, pokaždé se zaměřením na jiné téma. Večer je prožitkový a sebe zkušenostní, vezměte si s sebou pohodlné a volné oblečení na pohyb a cvičení.

O lektorovi

  • Gabriela Víchová Římská

    Jmenuji se Gabriela Víchová Římská, jsem lektorkou ženských skupin osobnostního rozvoje týkajících se naší životní energie, ženství, vztahu k našemu tělu, sexualitě, tvořivosti, potěšení a radosti. Při své práci vycházím ...

    více informací o lektorovi