3/6 úterý MAITREA

DĚTI A RODIČE - nekonečný příběh mezi "ne" a "ano"

Pozor tato akce již proběhla v roce 2014. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Když jsme byli malí, bylo vše jednoduché: prakticky nic jsme neměli pod kontrolou.
  • Datum: 3.6.2014
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 350 Kč
  • Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Svět byl plný zázraků a my ho vnímali jakýmsi mytologickým pohledem. Zároveň nás tento svět ovšem i děsil. Tma v noci, naše neschopnost se bránit, nespravedlnosti a zranění ze strany rodičů a učitelů. To vše vedlo k tomu, že jsme se rychle chtěli stát dospělými. Pro nás to znamenalo, začít svět kolem nás kontrolovat. Tím jsme získali jistotu (často jen zdánlivou). Někteří z nás se stali úspěšnými, chytrými, někteří se naučili kontrolovat a manipulovat okolí. Všichni jsme ale přitom ztratili onu mytologickou rovinu vnímání zázraků. Dalo by se říci, že jsme ztratili schopnost vidět svět srdcem. Teprve v rodinných konstelacích se učíme, jak je tato schopnost v životě důležitá.

Konstelační večery s Janem Bílým – to jsou večery, ve kterých pátráme po našem místě v rodině, ve vztahu, v práci a v podnikání, tedy všude tam, kde jsme součástí nějakého systému. Jan poutavě přednáší o tématu, odpovídá na otázky a řeší malé či větší „případy“ z publika.
Součástí mnoha večerů jsou také konstelační cvičení a rituály, za pomoci kterých se dostáváme k pochopení a hlavně procítění toho, co nám dává sílu k akceptování nás takových, jakými jsme. Informace o dalších seminářích s Janem najdete zde: www.konstelace.info

O lektorovi