28/6 úterý MAITREA

Děti a rodiče - nekonečný příběh mezi důvěrou a kontrolou

Pozor tato akce již proběhla v roce 2011. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Když jsme byli malí, bylo vše jednoduché: prakticky nic jsme neměli pod kontrolou. Svět byl plný zázraků a my ho vnímali mytologickým pohledem. Zároveň nás tento svět ovšem i děsil. Tma v noci, naše neschopnost se bránit, nespravedlnosti a zranění ze strany rodičů a učitelů. To vše vedlo k tomu, že jsme se rychle chtěli stát dospělými. Pro nás to znamenalo, začít svět kolem nás kontrolovat. Tím jsme získali (někdy jen zdánlivou) jistotu, někteří se stali úspěšnými, chytrými, ale ztratili jsme onu mytologickou rovinu vnímání. Dalo by se říci, že jsme ztratili schopnost, vidět svět srdcem. Teprve v rodinných konstelacích se učíme, jak je tato schopnost v životě důležitá.
  • Datum: 28.6.2011
  • Čas: 18,00 - 21,00 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 300 Kč (celá platba předem na účet)
  • Kontakt: 725 783 506

Konstelační večery s Janem Bílým: to jsou večery, ve kterých pátráme po našem místě v rodině, ve vztahu, v práci a v podnikání – všude tam, kde jsme součástí nějakého systému. Jan přednáší o tématu, odpovídá na otázky a řeší malé či větší „případy“ z publika.
Součástí večerů jsou také konstelační cvičení a rituály, za pomoci kterých se dostáváme k pochopení a hlavně procítění toho, co nám dává sílu k akceptování nás takových, jakými jsme.

O lektorovi