21/3 čtvrtek MAITREA

Dcery bohyně - tantra pro ženy

Pozor tato akce již proběhla v roce 2013. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Tantra pro ženy je cestou poznávání, léčení a rozvíjení sebe jako ženy. Propojuje nás se zdrojem naší síly a životní energie, podporuje naši ženskost. Když se naučíme ctít samy sebe, bohyně v našem nitru se probudí a začne z nás vyzařovat naše osobní kouzlo.
  • Datum: 21.3.2013
  • Čas: 18-21,30 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 390 Kč
  • Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz

3. setkání cyklu: Kořeny mého ženství

Naše ženství ovlivnily jednak první ženy v našem životě: matka a babičky, jednak přechodové období, kdy jsme se z dívky stávaly ženou. Protože naše matky často samy tápaly v tom, jak být ženou, náš vstup do ženství nebyl vším, čím mohl být. Často nás naopak nechal ve zmatku ohledně našeho ženského těla, naší ženské role, naší ženské sexuality.

V tomto večeru se podíváme na to, z čeho jako ženy vycházíme a jak proměnit vnitřní obraz sama sebe jako ženy tak, abychom z něj čerpaly sílu, radost a jistotu.

Zvu vás do ženského kruhu, kde ženy si nejsou navzájem konkurentkami, ale spíš přítelkyněmi a sestrami, kde může Vaše ženství růst a rozprostřít kořeny. Kde nadete podporu na cestě k sobě, své svobodě a radosti.

Tantra je cestou k celistvosti. Zejména pro nás ženy to znamená vzít si zpět svoje tělo. Díky výchově a vlivu společnosti a minulým negativním zážitkům jsme se oddělily od svého těla, od zdroje naší živosti, síly a radosti.

Budeme znovunalézat jednotu duše a těla, učit se ctít sebe jako ženu a svoje ženské tělo a jeho jedinečnou podobu jako chrám své duše.

Budeme rozvíjet schopnost svého těla cítit a prožívat, probouzet jeho energii a vitalitu.

Když se naučíme ctít samy sebe, bohyně v našem nitru se probudí a začne z nás vyzařovat naše osobní kouzlo.

Co můžete na setkáních čekat:

Setkání a sdílení v ženském kruhu, ve dvojicích a skupinkách
Uvolnění těla a mysli: relaxace, meditace
Objevování ženských archetypů k obohacení obrazu ženství
Probouzení těla: tanec, dynamická cvičení, masáže
Tantrické techniky k aktivaci životní energie
Propojení se s Šakti: ženským principem vesmíru

S sebou:

- pohodlné volné oblečení, ve kterém se cítíte žensky
- symbol ženy, ženskosti, ženské síly (květina, šperk, obrázek, soška, cokoli přenosného, co Vás jako ženu oslovuje a podporuje)
- něco dobrého na společnou minihostinu (čerstvé ovoce, sušenky, oříšky, …)

O lektorovi

  • Kateřina Kramolišová

    Mgr. Kateřina Kramolišová (nar. 1971) Psycholožka, terapeutka, má soukromou poradenskou praxi, vede ženské skupiny a skupiny zaměřené na vztahy mezi muži a ženami. Vystudovala psychologii, prošla výcviky v Gestalt terapii, Bodyterapii, ...

    více informací o lektorovi