Přejít na navigaci


CESTA ŽENY

Pozor tato akce již proběhla v roce 2010. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Sobota 13.11. 2010 - Neděle 14.11. 2010
Prožitkový seminář pro ženy. Pojďme navázat na léčivou sílu tradičních ženských společenství. Nalezněme v sobě zdroj své přirozenosti, krásy, síly a moudrosti.
 

Rezervujte si místo včas

Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
Čas: sobota 10 – 21.30 h s přestávkou na oběd, neděle 10 – cca 13 h)
Cena: 2.200 Kč
Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Popis akce

Milé ženy, dovolme si dopřát čas jen pro sebe a vydat se spolu právě teď na cestu.

Pojďme navázat na léčivou sílu tradičních ženských společenství. Nalezněme v sobě svou přirozenost, sílu a moudrost. Pojďme v ženském kruhu sdílet své příběhy, vzájemně se podpořit a inspirovat. Naučme se prostřednictvím esenciálního ženského tance a rituálů uctívat své tělo jako zdroj posvátné sexuality. Ponořme se do meditací, probouzejících naši ženskou esenci. Propojme tělo, emoce a spiritualitu – probuďme jedinečný zdroj naší tvořivé síly, vitality a radosti.

Něžně pohladíme a provoníme své tělo i duši v náručí éterických olejů, které nám pomohou vyladit srdce na projevení a přijímání lásky pro sebe a svou rodinu. V bezpečném a láskyplném prostředí budeme léčit stará emocionální zranění, která brání toku životní energie, nalézat důvěru v sebe sama a vědomí vlastní hodnoty a krásy.

Vhodné pro ženy a dívky všeho věku, i pro nastávající maminky.

Co s sebou (není nutno, ale vítáno):
Pohodlné oblečení na tanec, bílé a červené rituální oblečení, bílé a červené pentle, bílou a červenou svíčku se svícínky, prostěradlo a lehkou přikrývku, mističku na masážní olej. Symboly ženství. Deník, skicák, oblíbené kreslící a malovací potřeby. Květiny a občerstvení do společného kruhu. Hudební nástroje.

Těší se na Vás Mgr. Tamara Melissa, která již 10 let vede ženské skupiny osobního rozvoje, v nichž se zaměřuje především na rituální uctění zlomových životních období v životě žen. Vystudovala FF UK v Praze, prošla mnoho tanečních výcviků, seminářů osobního rozvoje, kurzů masáží a letos dokončila výcvik pro provázení transformačními procesy zrození a umírání u Jacqueline Maria Longstaff v Indii a Švédsku.

O lektorovi

Tamara Melissa


Tamara Melissa již 12 let vede ženské skupiny osobního rozvoje, v nichž se zaměřuje především na rituální uctění zlomových životních období v životě žen. Vystudovala FF UK v Praze, absolvovala mnoho tanečních výcviků, seminářů osobního rozvoje, kurzů masáží a výcvik pro provázení transformačními procesy zrození a umírání u Jacqueline Maria Longstaff v Indii a Švédsku. Poskytuje také individuální poradenství s celostní aromaterapeutickou masáží.

www.cestazeny.cz

Rozhovor

Kouzlo ženského kruhu

S Tamarou Melissou o mateřské náruči, porodním rituálu, tanci a hlavně o kruhu žen

MYSTÉRIUM OKAMŽIKU

9.-11.11. s Timem Frekem.

 

 

 

 

TOTEMOVÁ ZVÍŘATA

23.-25.11. s E.S. Gallegosem

 

 

 

 

VĚDOMÉ SNĚNÍ

23.-24.2.2013 s Robertem Mossem

 

 

 

 

 

EVOLUCE - workshop s tancem 5 rytmů

22.-24.6. s Adamem Barleym (UK).

 

 

 

Umělcova cesta

1.-3.6. víkendový kurz pro rozvoj tvořivosti s Janem Vávrou.

 

 

 

 




Novinky a kalendář akcí e-mailem