9/9 středa MAITREA

Cesta moudrého muže: Muž a smrt

Pozor tato akce již proběhla v roce 2015. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Jak se nebát stárnutí a smrti, aniž bychom je vytěsňovali. Cyklický čas. Mýtus a/nebo víra muže. Večer je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Jan bude skrze konstelace, rituály a otázky účastníků seznamovat s cyklickým vývojem lidské (a speciálně mužské) psýchy a se čtyřmi směry Živoucího Kruhu.
  • Datum: 9.9.2015
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 400 Kč při platbě do 3.9. (později 480 Kč)
  • Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Ve všech mužských mýtech se muž vyvíjí do vyšších pater existence podobně, jako to dělá bájný pták Fénix – skrze smrt (nebo alespoň smrti podobný stav) a zmrtvýchvstání (resur(e)rection). Poznání smrti bylo nedílnou součástí všech dřívějších zasvěcovacích rituálů, tajných lóží a podobných mužských spolků. Tento večer se pokusíme (alespoň náznakem) „zaklepat na dveře oné Velké Neznámé“. A možná pochopit, proč se jí tak velice obáváme a proč s ní zároveň rádi flirtujeme.

Konstelační večery pro muže s Janem Bílým

Cyklus šesti večerů, ve kterých budeme řešit základní mužské otázky a problémy v důvěrném kruhu mužů. Každý večer bude mít několik mužů příležitost, se skrze malé konstelace a konstelační rituály podívat na „svůj“ problém či palčivou otázku a tím umožnit zbytku účastníků hlubší vhled a porozumění tomu, co se u nás mužů děje a co nás spojuje.

Večery jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé, neboť Jan bude skrze konstelace, rituály a otázky účastníků průběžně seznamovat s cyklickým vývojem lidské (a speciálně mužské) psýchy - se čtyřmi směry „Živoucího Kruhu“ (viz také Janova stejnojmenná knížka).

Jan Bílý (nar. 1954) je známý lektor systemických konstelací, autor 8 knih a odborník na mužské semináře a kruhy, se nimiž pracuje již patnáct let.
Další informace: www.konstelace.info, www.janbily.cz

O lektorovi