14/1 středa MAITREA

Cesta moudrého muže : Muž a rodina

Pozor tato akce již proběhla v roce 2015. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Jak být vůči rodičům malý. Co všechno jsme převzali a jak se s tím vypořádat. Otec a syn.
  • Datum: 14.1.2015
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 400 Kč
  • Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Vztah k rodičům a především ke svému otci je pro muže klíčem k jeho dalšímu rozvoji, k hlubokému a naplňujícímu partnerství i k jeho práci a poslání. Tento večer se budeme zabývat systemickými zákonitostmi a pochopením toho, co se mezi dětmi a rodiči událo a stále ještě děje.

Konstelační večery pro muže s Janem Bílým

Cyklus šesti večerů, ve kterých budeme řešit základní mužské otázky a problémy v důvěrném kruhu mužů. Každý večer bude mít několik mužů příležitost, se skrze malé konstelace a konstelační rituály podívat na „svůj“ problém či palčivou otázku a tím umožnit zbytku účastníků hlubší vhled a porozumění tomu, co se u nás mužů děje a co nás spojuje.

Večery jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé, neboť Jan bude skrze konstelace, rituály a otázky účastníků průběžně seznamovat s cyklickým vývojem lidské (a speciálně mužské) psýchy - se čtyřmi směry „Živoucího Kruhu“ (viz také Janova stejnojmenná knížka).

Jan Bílý (nar. 1954) je známý lektor systemických konstelací, autor 8 knih a odborník na mužské semináře a kruhy, se nimiž pracuje již patnáct let.
Další informace: www.konstelace.info, www.janbily.cz

O lektorovi