21/5 čtvrtek MAITREA

Cesta moudrého muže : Muž a peníze

Pozor tato akce již proběhla v roce 2015. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Jak vydělat dostatek nejen na obživu. Hojnost a peněžní přesvědčení muže. O prodávání (se).
  • Datum: 21.5.2015
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 400 Kč
  • Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Peníze točí světem a tím i mužem. Možná dokonce především mužem, neboť stále ještě panuje přesvědčení, že je to právě on, kdo má „lovit mamuty“ – tedy, v dnešní době, vydělávat peníze. Proto je otázka, zdali a v jaké míře to dovede (případně co mu v tom brání) jedna z klíčových věcí pro současné muže. Večer plný zkoumání našich peněžních přesvědčení.

Konstelační večery pro muže s Janem Bílým

Cyklus šesti večerů, ve kterých budeme řešit základní mužské otázky a problémy v důvěrném kruhu mužů. Každý večer bude mít několik mužů příležitost, se skrze malé konstelace a konstelační rituály podívat na „svůj“ problém či palčivou otázku a tím umožnit zbytku účastníků hlubší vhled a porozumění tomu, co se u nás mužů děje a co nás spojuje.

Večery jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé, neboť Jan bude skrze konstelace, rituály a otázky účastníků průběžně seznamovat s cyklickým vývojem lidské (a speciálně mužské) psýchy - se čtyřmi směry „Živoucího Kruhu“ (viz také Janova stejnojmenná knížka).

Jan Bílý (nar. 1954) je známý lektor systemických konstelací, autor 8 knih a odborník na mužské semináře a kruhy, se nimiž pracuje již patnáct let.
Další informace: www.konstelace.info, www.janbily.cz

O lektorovi