19/11 středa MAITREA

BUĎ SÁM SEBOU! - Nech rozkvést svou sílu, lásku a talenty

Pozor tato akce již proběhla v roce 2014. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Když jsme sami sebou, cítíme, že štěstí není naším cílem ale naší podstatou. Tato magická cesta do hlubin tvého vědomí ti ukáže, že jsi životem samotným. Životem, který s sebou přináší lásku, svobodu, radost, moudrost, sílu a hluboký klid.
  • Datum: 19.11.2014
  • Čas: 18.00-21.30 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 400 Kč
  • Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Jsi lidskou bytostí, zvířetem i bohem. Jsi vším i ničím zároveň. Poznej, jak být sám/sama sebou a nech rozkvést všechny své dary, s kterými jsi přišel/a na tento svět.

Ponoříme se do úrovní svých vlastních negativních domněnek pocházejících z těžkých a traumatických zkušeností v našem životě. Naším cílem bude znovu v sobě najít kvalitu života, nevinnosti a spontaneity, naše skutečné pocity a lásku sami k sobě. Naším lidským osudem je milovat.

Lásku můžeme v sobě najít, pokud ji hledáme. A pokud milujeme sami sebe, můžeme milovat druhé, stejně jako celý svět. Potom uvidíme, že žijeme ve světě plném zázraků – ve kterém ale vládnou negativní myšlenky a podobně laděné nahlížení na svět, kterým pokud věříme, mají sílu zničit veškerou radostnou zkušenost a mohou přinést utrpení.

Negativní myšlenky mají původ v negativních životních zkušenostech. Takové zkušenosti, které mění náš hodnotový systém a naši víru v okolní svět, nazýváme traumata. Ještě před mnoha lety se věřilo tomu, že traumata je velmi těžké vyléčit. Nové výzkumy v terapiích (vedené např. Leischenringem a jeho spolupracovníky) ale prokázaly, že pomocí psychodynamických a holistických terapií mohou být rychle a účinně vyléčena i ta nejtěžší traumata. Tyto terapie se zaměřují na práci s tělem a myslí a zahrnují do sebe také práci s velmi silnými emocemi, sexualitou a spirituálními aspekty bytí člověka.

Rozvoj a poznávání sebe sama je náročná práce, ale velmi často může být uskutečněna rychle, pokud ji věnujete plně svému záměru. A jakmile jednou uspějete, změní se celý váš život k lepšímu.

------------------------

UPOZORNĚNÍ: Budeme pracovat se silnými terapeutickými a regresivními technikami, jako je holotropní dýchání, terapie časové osy, skupinová psychodynamická psychoterapie kombinovaná s prací s tělem. Další metody, které mohou být použity, zahrnují hravá cvičení, léčivé interakce, zkoumání sexuality, láskyplná setkání, tanec a meditaci - s hudbou i bez ní.
Připravte se tedy, že během tohoto semináře dochází k intenzivnímu emočnímu uvolnění. Do semináře vstupujete na svou vlastní zodpovědnost a se závazkem, že zůstanete až do konce semináře (neodejdete dříve jenom proto, že se cítíte špatně). Po skončení semináře můžete být emočně mimo rovnováhu po dobu několika dní, buďte na to připraveni. Seminář je otevřen pro kohokoliv, ale pokud jste v psychiatrickém léčení, dejte nám o tom vědět.

------------------------

Ohlasy účastníků:

"Prožitek může každému přinést pocit osvobození od představ, kterými si často komplikujeme život. Pocit svobody, svobodného se nadechnutí a dotek lásky. Co mám víc říct." - Karel

"Jasnost a ostrost odpovědí Sorena. Jednoduchost a účelnost, bez zbytečné omáčky. Pohled, jaký mi zatím nikdo nebyl schopný ukázat." - David

"Úžas nad způsobem, kterým Soren pracuje: bezprostřednost, hluboký klid, lehkost, hravost. Od prvního okamžiku jsem cítila, že jsem pozvána a vtažena na cestu k uskutečnění“ skoku“, který jsem udělala. Prožila jsem sebe. Sorena cítím jako svého učitele, partnera a průvodce na duchovní cestě. Děkuji, že jsem měla šanci se sním setkat. Těším se na další setkání." - Milada

Seminář bude tlumočen z angličtiny do češtiny. Semináře se účastní také Sorenova partnerka Kasra jako jeho hlavní asistentka, překladatelka a spolupracovnice.

-------------------------------

Intenzivní 5denní kurz PROBUZENÍ DO VĚDOMÉHO ŽIVOTA

Tento seminář je možné absolvovat samostatně. Cena celého intenzivního kurzu je pro vás výhodnější, protože ušetříte 1300 Kč. Intenzivní kurz se skládá z těchto částí:

Středa 19.11.2014 18-21.30 hod. - BUĎ SÁM SEBOU! - Nech rozkvést svou sílu, lásku a talenty

Čtvrtek 20.11.2014 16-22 hod. - POSVÁTNÝ VZTAH - Tajemství lásky a sexuality

Pátek 21.11.2014 16-22 hod. - ŠAMANSKÁ CESTA - Hluboko a odvážně ke kořenům svých problémů

Sobota+neděle 22.-23.11.2014 10-19 a 10-17 hod. - POZNEJ ZÁMĚR SVÉHO ŽIVOTA: Buď mistrem svého osudu!

Přihláška na komplet 5denní kurz zde.

O lektorovi

  • Janu (Søren Ventegodt)

    Janu (Søren Ventegodt) pochází z Dánska a strávil více než 20 let praxe jako holistický lékař, psycholog a sexuolog. Je autorem více než 20 knih a 250 vědeckých článků. Své dlouholeté znalosti v oblasti medicíny lehce propojuje s ...

    více informací o lektorovi