4/12 sobota MAITREA

BEZHLAVÁ CESTA aneb podívej se, kdo skutečně jsi!

Pozor tato akce již proběhla v roce 2010. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Experimenty Bezhlavé cesty jsou úžasně jednoduché a silné. Díky nim již mnoho lidí najednou uzřelo to, co dlouho nedokázali poznat a nalézt, a sice kdo skutečně jsou.
 • Datum: 4.12.2010
 • Čas: 9.30 - 17.00 (12.30-13.30 pauza na oběd)
 • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
 • Cena: 900 Kč (záloha 450 Kč převodem na účet )
 • Kontakt: Joshi, 725 593 112

Tento seminář je pozváním k tomu, aby ses zčerstva podíval/a na svou identitu, na to, kdo nebo co skutečně jsi. Ale proč bys to měl/a dělat?

Na tomto semináři budeš procházet několika experimenty (cvičeními), při kterých doslova uvidíš, že nejsi pouze svou vnější lidskou identitou, ale že jsi také nekonečným Zdrojem, ve kterém se celý svět objevuje a mizí. Jakmile jednou spatříš, kdo skutečně jsi, budeš schopna/schopen to vidět znovu kdekoliv a kdykoliv.

Experimenty Bezhlavé cesty Douglase Hardinga (1909-2007) jsou jednoduché, na první pohled úplně banální a dětinské, možná i právě proto jsou tak neskutečně působivé. Bezhlavá cesta je známá po celém světě, u nás však doposud zůstavala poněkud nepovšimnuta. Nedávno dokonce vyšla v zahraničí kniha člověka, který je ve vězení na dlouhá léta, a který díky těmto experimentů, byť za mřížemi, žije nyní šťastně a svobodně. Věřím, že se tyto techniky rozšíří mezi další lidi, kteří touží po sebepoznání, stejně tak mezi ty, kteří chtějí obohatit své vlastní workshopy o nové efektivní techniky. Jednoduše, teď a tady.

Ukázky z kreseb doprovázejících průběh semináře a některé z experimentů:

Video ve kterém Richard Lang (pokračovatel učení Douglase Hardinga) hovoří a následně ukazuje experiment "Pevný bod":

Video ve kterém Richard Lang hovoří a ukazuje experiment "Čas a bezčasí":

Fotografie autora experimentů Douglase Hardinga:

-----------

Nemůžete se rozhodnout, zda na seminář jít? Potřebujete nějaké další informace? Napište svůj dotaz na adresu j.sila@maitrea.cz, pokusíme se vaše otázky zodpovědět.

O lektorovi

 • Joshi

  Průvodce životem v přítomnosti, městský šaman Ukazuji a sdílím s lidmi u nás stále ještě poněkud netradiční pohled na to, kdo ve své podstatě jsme a jak díky tomu můžeme žít šťastně a naplněně v každodenní přítomnosti. ...

  více informací o lektorovi
  Další akce lektora v MAITREI: