13/2 úterý MAITREA

BÁJEČNÍ MUŽI aneb poslání za všechny prachy

Konstelačně-přednáškový večer o krizi a především úžasných možnostech dnešních mužů – speciálně i pro ŽENY. Když muži opravdu chtějí, dokážou všechno, dokonce i stát se úžasnou ženou, jak dokazuje např. travestie. Přijďte společně nalézt poslání pro muže 2018!

Rezervujte si místo včas:

Přihláška online
  • Datum: 13.2.2018
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 400 Kč do 5.2. (později 500Kč)
  • Kontakt: Petra Zemanová, 725 783 506, seminare@maitrea.cz

V posledních letech stále zřetelněji vystupuje do popředí jednoduchá otázka: Co máme chtít? Co je „to“ důležité? Pokud se nespokojíme s „Užívej si, dokud to jde“, nebo „Po nás potopa“? Co je tedy to opravdové, ultimativní, dobrodružné a dech-beroucí poslání pro muže 2018?

Mnoha inteligentním mužům a ženám začíná svítat, že pokud chceme jako druh Homo sapiens přežít, nebude nám pouze ono "sapiens", tedy naše orientace na rozum, stačit.

Potřebujeme radikální změnu vnímání, cítění, potřebujeme se "nějak" dostat zpátky do pokory a úcty k celku - k Matce přírodě, ke Gaie, která nás živí, ke Kosmu, coby našemu "většímu" otci. Zde se rýsuje jakési "milionové poslání", abych parafrázoval oblíbený pořad. A to nejen pro muže.
Dnešní večer bych chtěl věnovat společnému definování, oč by mohlo jít a hledat to za pomoci tzv. globálních konstelací.

Během konstelačních a přednáškových večerů poskytuje Jan Bílý hluboký a mnohovrstevný pohled do různých oblastí našeho života. Vychází při tom ze své mnohaleté zkušenosti se systemickými konstelacemi, metody, která nám umožňuje vidět skryté souvislosti a rozpoznat zákonitosti, kterými se často nevědomky řídíme. A ačkoliv se některá témata večerů zdají na první pohled poněkud vzdálené našim každodenním potřebám a problémům, odhaluje Jan Bílý jejich přímé působení na to, co neustále prožíváme a s čím se potýkáme.

Ukázkové konstelace jsou stavěny podle aktuální dynamiky skupiny a uvážení lektora. Z tohoto důvodu není možné rezervovat si postavení vaší konstelace předem. Děkujeme za pochopení.

Co s sebou: zapisník a tužku, uzavíratelnou láhev na pití.

O lektorovi