28/10-30/10 pátek - neděle MAITREA

Alchymie vztahu - společný konstelačně-rituální seminář o partnerských vztazích s Barborou a Janem

Pozor tato akce již proběhla v roce 2011. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Co je nezbytné k naplněnému partnerskému vztahu? Je to upřímnost? Ohleduplnost? Svoboda? Nebo zodpovědnost a pevná vazba? Jak je to s páry, kteří žijí spolu již dlouho? A jak s ženami a muži, kteří hledají partnera a nějak toho pravého nebo tu pravou stále nemohou nalézt?
  • Datum: 28.10.2011-30.10.2011
  • Čas: pátek 14:00 - 21:00, sobota 9:30 - 21:00, neděle 9:30 - 15:30 (Pátek je státní svátek, začátek již dříve!)
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 3.500,- Kč (zvýhodněná cena pro páry je 6.500,-Kč/pár)
  • Kontakt: Barbora Nádvorníková, 604 700 109

V tomto semináři se podíváme pod pokličku partnerských vztahů a za oponu lásky. Budeme pátrat po příčinách neshod mezi partnery a hledat cestu k úžasnému soužití, k toleranci, pochopení a splynutí dvou protikladů - mužské a ženské energie.

Toto je další, samostatný díl úspěšného semináře ve kterém budeme za pomocí konstelací, rituálů, dialogického sdílení a harmonizujících cvičení hledat odpovědi na výše uvedené a další vztahové otázky. Je jedinečný také v rovnovážném rozdělení mužské a ženské energie ve vedení - pochopení a prožitek se zde vyváženě střídají. A nejen to: je zde čas i na to, dostat se láskyplně ke své substanci, k tomu, co nás živí - a co je pro partnerský vztah nezbytné.

Seminář se koná v rituálním čase Samhainu - svátku našich předků - Dušiček. Část semináře bude tedy také zaměřená na vztahy k dávným předkům a předkyním a rituálu jejich uctění. Samhain symbolizuje přechod ze světlé poloviny roku do jeho tmavé poloviny, konec léta a světla. Je to svátek konce, smrti, ticha, kdy se čas se na chvíli zastaví a spočine..

Plná penze s ubytováním je 600 Kč/noc. Platí se při příjezdu na místě. Pokoje jsou dvoulůžkové - třílůžkové.

O lektorovi