18/10 úterý MAITREA

Alchymie vztahů aneb o nemožnosti "zatloukání"

Pozor tato akce již proběhla v roce 2011. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Od známého manželského poradce Miroslava Plzáka pochází rada nevěrným: "Zatloukat, zatloukat, zatloukat!". Jenže, co možná platilo na sklonku minulého století, dnes již nefunguje. Pro harmonické partnerství pokročilých lidí se ukazuje absolutní otevřenost nebo tak zvané vzájemné zrcadlení přínosnější a cennější (i když určitě namáhavější a rizikovější), než setrvávat ve lži a klamu. Jako vše nové, i "Alchymie vztahu" od nás ovšem vyžaduje vysokou míru uvědomění si toho, co děláme a také ohromnou vnitřní integritu. Jak na to - to bude téma dnešního večera, doplněného mnoha ukázkovými případy řešení konfliktů ve vztazích.
  • Datum: 18.10.2011
  • Čas: 18,00 - 21,00 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 300 Kč (celá platba předem na účet)
  • Kontakt: 725 783 506

Konstelační večery s Janem Bílým: to jsou večery, ve kterých pátráme po našem místě v rodině, ve vztahu, v práci a v podnikání – všude tam, kde jsme součástí nějakého systému. Jan přednáší o tématu, odpovídá na otázky a řeší malé či větší „případy“ z publika.
Součástí večerů jsou také konstelační cvičení a rituály, za pomoci kterých se dostáváme k pochopení a hlavně procítění toho, co nám dává sílu k akceptování nás takových, jakými jsme.

O lektorovi