13/5-15/5 pátek - neděle Centrum Tance

Alchymie vztahu – společný konstelačně-rituální seminář o partnerských vztazích pro páry i jednotlivce

Pozor tato akce již proběhla v roce 2011. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Co "chybí" mužům, co ženám ve vztahu? Proč jsme tak často ve vztahu zklamáni, proč nenalézáme toho nebo tu, kterou hledáme, proč jsme nespokojeni? Jaká je další cesta partnerských vztahů v podmínkách současného světa? Jak láskyplně otevřít problémy v sexualitě? Kdy zůstat a kdy jít či nechat jít?
  • Datum: 13.5.2011-15.5.2011
  • Čas: Začátek v pátek v 18hod., konec v neděli v 17hod.
  • Místo: Centrum Tance, Praha - Palmovka
  • Cena: 2.900,- Kč (zvýhodněná cena pro páry je 5.500,-Kč/pár)
  • Kontakt: Barbora Nádvorníková, 604 700 109

Toto je další, samostatný díl úspěšného semináře, ve kterém budeme za pomocí konstelací, rituálů, dialogického sdílení a harmonizujících cvičení hledat odpovědi na výše uvedené a další vztahové otázky. Podíváme se také hlouběji na to, co nechceme vidět sami u sebe a co nevidíme nebo přehlížíme u partnera nebo partnerky. Jedině tehdy, když se nevyhýbáme konfrontacím, když sebereme odvahu podívat se na to, co skutečně je pravdivé v našem vztahu, se totiž můžeme dostat do hloubky intimity.

Seminář je jedinečný také v rovnovážném rozdělení mužské a ženské energie ve vedení - pochopení a prožitek se zde vyváženě střídají. A nejen to: je zde čas i na to, dostat se láskyplně ke své substanci, k tomu, co nás živí – a co je pro partnerský vztah nezbytné.

O lektorovi