4/10 úterý MAITREA

7*ČAKRA DANCE – Tanec 5 ŽIVLŮ

Pozor tato akce již proběhla v roce 2016. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
OHEŇ – ZEMĚ – VODA – VZDUCH - 4 pilíře tvého života. 4 živly, které nám umožňují žít. Každý z nich má pro nás své dary, kvality a poselství. Přijď je v sobě otevřít, prozkoumat, roztančit a naplnit jimi celý prostor, abys nakonec spočinul(a) v 5. živlu - ÉTER, z kterého vše pochází.
  • Datum: 4.10.2016
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 350 Kč při platbě do 9.9. (později 390 Kč)
  • Kontakt: Silvia Henniger, 773655872

OHEŇ – ZEMĚ – VODA – VZDUCH – 4 živly, které řídí a ovlivňují celý tvůj život, také život na celé naši Zemi. Jsou vně, všude kolem i uvnitř každého z nás. 4 moudří učitelé, 4 kvality a esence života, bez kterých nelze žít. Každý z nich má pro nás své dary, kvality a poselství. OHEŇ, to je akce, síla, která nám umožňuje jít vpřed. ZEMĚ nás ukotvuje a poskytuje vše hmotné. VODA, to jsou také naše emoce. VZDUCH bdí nad našim myslením, komunikaci i inteligencí.
Pátý element ÉTER ( AKAŠA ) je matkou všeho. Je to síla, která vše stvořila. Někdo jí nazývá Universum, někdo Bůh.
Tanec 5 ŽIVLŮ tě zve potkat se i s touto silou, která vše propojuje a je jednotou všeho.

Tanec 5 ŽIVLŮ je volným pokračováním cyklu 7*ČAKRA DANCE, v kterém jsme se v tanci věnovali více tématům jednotlivých čaker a živly dostali u té které čakry, které jednotlivé živly přináleží menši prostor.
V dnešní večer v sobě otevřeme a v tanci prozkoumáme hlouběji všechny 4 elementy, které jsou pilíře našich životů, jejich dary a kvality. ÉTER nás bude podporovat a proplétat se celým večerem

O Tanci:
Tanec přináší radost a uvolnění. Je jedním z klíčů, který otevírá cestu k osvobození naši spoutané životní energie a také k emocím, které si nedovolíme žit naplno.
Tanec nás propojuje s naši vnitřní moudrostí, skrze toto spojení můžeme prožít sebe, vidět věci a procítit emoce, které nás v životě podporují, také ty, které nás brzdí a omezuji náš pohyb vpřed po naši cestě života. Tanec je zdrojem energie, radosti, uvolnění a někdy i skvělým nástrojem k vytoužené změně. To je záměrem a filozofii i i mého tance obecně.

Co si odneseš dnes večer ?
uvolnění, radost, radost z pohybu, propojení se sebou, i s kvality, sílou a dary 5 elementů, které budeme spolu prozkoumávat, a které můžeš naplno otevřít a rozvíjet ve svém tanci.

Těším se na Tebe.

O lektorovi

  • Silvia Henniger

    Ing. Silvia Henniger žije a pracuje v Praze. Působí jako lektor a poradce pro osobní rozvoj, intimní život a partnerské vztahy. Její práce zahrnuje témata : láska, vztahy, partnerství, nezdravé emoce, postoje k sobě, ke světu, životu, ...

    více informací o lektorovi