14/11 pondělí MAITREA

7*ČAKRA DANCE – SHAKE IT OUT

Pozor tato akce již proběhla v roce 2016. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Zvu Tě znovu po roce na propojení se svým vnitřním světem, v kterém budeš skrze tanec zkoumat vše, co chceš pustit a propustit ze svého života, duše i těla, aby se v tobě mohlo uvolnit místo pro něco nové, hezké a inspirující. Přijď, tanec tě povede.
  • Datum: 14.11.2016
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 350 Kč při platbě do 9.9. (později 390 Kč)
  • Kontakt: Silvia Henniger, 773655872

Každý máme v životě chvíle, kdy se ohlížíme zpátky, bilancujeme, loučíme se se vším starým, dáváme si nové cíle. Obyčejně je to koncem roku, v období kolem vánoc.
I když máme do konce roku ještě chvíli času, zvu tě už teď na setkání se sebou, svým vnitřním světem, kterému se můžeš v dnešní večer otevřít, naslouchat mu, aby si mohl(a) následně ve svém tanci plném uvolnění, pouštění a propouštění se rozloučit se vším co už nepotřebuješ a mohlo se tak v tvém životě uvolnit místo pro něco nové, nové začátky, pocity i novou energii.
Povedou tě jako vždy tvoje vnitřní moudrost a moudrost těla. Je jenom na tobě jak se svému tanci otevřeš a co v něm odevzdáš, pustíš a propustíš.

Tanec SHAKE IT OUT je volným pokračováním cyklu 7*ČAKRA DANCE, v kterém jsme v tanci prozkoumávali jednotlivé čakry .
Je koncipován jako samostatný večer a zve tě „ vytřást „ a propustit ve svém tanci vše co již nepotřebuješ. Konec roka je k tomu dobrou příležitostí.
Jako každý večer z cyklu 7*ČAKRA DANCE je i tento večer propleten krátkými meditačními vstupy v smyslu téma večera

O Tanci:
Tanec přináší radost a uvolnění. Je jedním z klíču, který otevírá cestu k osvobození naši spoutané životní energie a také k emocím, které si nedovolíme žit naplno.
Tanec nás propojuje s naši vnitřní moudrostí, skrze toto spojení můžeme prožít sebe, vidět věci a procítit emoce, které nás v životě podporují, také ty, které nás brzdí a omezuji náš pohyb vpřed po naši cestě života. Tanec je zdrojem energie, radosti, uvolnění a někdy i skvělým nástrojem k vytoužené změně.

Co si odnesete dnes večer ?
uvolnění, radost, radost z pohybu, propojení se sebou, svojí vnitřní moudrostí i moudrostí těla, které tě zvou prozkoumat a vyjádřit v tanci vše, co v tobě žije, také zbavit se všeho co ti již neslouží a uvolnit místo pro nové možnosti a začátky

O lektorovi

  • Silvia Henniger

    Ing. Silvia Henniger žije a pracuje v Praze. Působí jako lektor a poradce pro osobní rozvoj, intimní život a partnerské vztahy. Její práce zahrnuje témata : láska, vztahy, partnerství, nezdravé emoce, postoje k sobě, ke světu, životu, ...

    více informací o lektorovi