27/6 pondělí MAITREA

7* ČAKRA DANCE - Čakrová vlna: tanec života

Pozor tato akce již proběhla v roce 2016. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Večer plný pohybu a tance, v kterém Tě čeká Tanec života. Tanec, v kterém postupně roztančíš témata všech sedmi čaker. Prožiješ ZEMITÝ TANEC PRVNÍ ČAKRY i své ZROZENÍ. Procítíš VZTAHY i EMOCE tvého života, otevřeš svoji OSOBNÍ MOC a SÍLU, dotkneš se svého SRDCE.
  • Datum: 27.6.2016
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 350 Kč při platbě do 17.6. (později 390 Kč)
  • Kontakt: Silvia Henniger, 773655872

Tanec přináší radost a uvolnění. Je jedním z klíčů, který otevírá cestu k osvobození naší, častokrát spoutané, životní energie a také k emocím, které si nedovolíme žit naplno.

Tanci života se propojíš s tématy všech svých sedmi čaker najednou, od první, hutné pozemské, až po spojení s vibracemi 7. čakry, která otevírá prostor do klidu, do ticha a sjednocení.

Je jenom na tobě, jak svůj Tanec života roztančíš, jak do něj vložíš svoje SEBEVYJÁDŘENÍ, a jestli dovolíš své INTUICI, aby Tě vedla.

Přijď si zatančit svůj Tanec života. Je koncipován jako samostatný večer. Účast na předchozích blocích není nutná.

7*ČAKRA DANCE
7*ČAKRA DANCE je Tanec života. Je jedinečný v každém z nás, a každý z nás jej tančíme tak, jak nejlíp umíme - v rytmu 7 čaker a jejich 7 témat, které řídí náš život a které na naší cestě životem postupně poznáváme, zvládáme a prožíváme.

Co si odneseš?
Dobrou náladu, uvolnění, radost z pohybu, propojení se sebou, i s tématy všech čaker, které budeme spolu prozkoumávat, a které můžeš naplno otevřít a rozvíjet ve svém tanci.

O lektorovi

  • Silvia Henniger

    Ing. Silvia Henniger žije a pracuje v Praze. Působí jako lektor a poradce pro osobní rozvoj, intimní život a partnerské vztahy. Její práce zahrnuje témata : láska, vztahy, partnerství, nezdravé emoce, postoje k sobě, ke světu, životu, ...

    více informací o lektorovi